Žmonės pasakoja apie savo pasakytas frazes, kurios yra tikros seksualumo žudikės. (II dalis)

Žmonės pasakoja apie savo pasakytas frazes, kurios yra tikros seksualumo žudikės. (II dalis)

zaltys_21. Aš taip pat.
Kartą mergina man pasakė, kad niekad su niekuo nesibučiavo ir artėjo prie manęs. Aš sakiau: „Aš taip pat“ ir tolau nuo jos.

2. Apšlapinau savo žmonos užpakalį duše.
Kartą apšlapinau savo žmonos užpakalį duše sakydamas, jog žymiu savo teritoriją. Aš nesuvokiu kaip mes vis dar gyvename santuokoje…

3. Juokiausi dėl kvailo dinozauro juokelio.
Kartą prieš seksą negalėjau sutramdyti savo juoko, nes juokiausi dėl kvailo juokelio apie dinozaurą, kurį prisiminiau iš anksčiau.

4. Pamėgdžiojau Golumo balsą mūsų intymiuoju momentu.
Man buvo labai smalsu pažiūrėti kaip mano mergina reaguos į Golumo balsą sekso metu. Ji reagavo blogai.

5. Užmigau kai ant manęs jojo mergina.
Kaip keista užmigti sekso metu kai ant tavęs joja seksuali mergina. Tiesa, užmigo tik mano galva, o aš toliau dariau savo darbą (dėkoju vaistų gamintojams Pfizer). Tačiau mergina liko labai nepatenkinta ir mūsų keliai išsiskyrė.

6. „Pasilik grąžą sau, purvinas gyvuly!“
Prisigėręs kaip „tapkė“ bandžiau išmesti panaudotą prezervatyvą į miegamojo šiukšlių dėžę, tačiau jis atsirenkė į mano merginą ir nukrito šalia. Mano girtas protas kažkaip sugebėjo perversti liežuvį ir aš pasakiau: „Pasilik grąžą sau, purvinas gyvuly!“ Po to gavau tylos terapiją savaitei.

7. Koją sutraukė mėšlungis darant oralinį.
Kartą dariau merginai oralinį ir staiga mano koją taip sutraukė mėšlungis, kad pradėjau rėkti jai į makštį.

8. Kai ji jį palietė – aš baigiau.
Kai man buvo trylika metų, mano vyresniosios sesers draugė išgėrusi atėjo į mano kambarį. Mano sesuo miegojo, o jos draugei buvo nuobodu. Ji pakėlė savo maikutę ir aš pamačiau jos krūtis. Tada ji pasakė, dabar tavo eilė. Aš turėjau nusimauti savo šortus. Buvau itin susijaudinęs, nes man buvo tik 13-ka ir pamačiau krūtis! Ji palietė mano penį ir aš iškart baigiau tiesiai jai į ranką. Pagal jos veidą nusprendžiau, kad ji tikrai pasišlykštėjo.

9. Sugrioviau intymų momentą išsigandusi gyvatės.
Aš ir jis glamonėjomės prie upės. Kol pamatėm greitai atšliaužiančią gyvatę. Jis pasakė: „Mažyte, žiūrėk!“ Ir aš dėjau į kojas kaip Boltas. Nors mano vaikinas norėjo mane džentelmeniškai pakelti ir nunešti toliau, tačiau aš juos abu palikau su gyvate.

10. Apkraujavau jos veidą.
Turėjau dantenų operaciją dėl siaubingo pūlinio, kuris atsirado po nesėkmingo vizito pas odontologą, prieš kelis metus. Po savaitės gulėjimo ligoninėje operuotomis dantenomis ir pripompuotas antibiotikų aš išėjau, tačiau dar nebuvau visiškai pasveikęs. Susiradau panelę nakties nuotykiui ir atsivežiau ją namo. Sekso metu aš į ją pažiūrėjau ir pamačiau raudonas dėmes ant jos veido: ant burnos ir skruostų. Aš jos paklausiau: „Ar tau viskas gerai?“
Ji atsakė: „Taip?“
Ir persmelkė mane pilnu pasibaisėjimo žvilgsniu.
Aš sakau: „Šūdas, turėjau tau tai pasakyti, nors ir išsigąsi. Aš turėjau dantenų operaciją ir iškraujavau tavo visą veidą“
Jūs galite įsivaizduoti kaip tai sugadino nuotaiką?

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *