Ypatingos oralinio sekso technikos, kaip išvesti vyrą iš proto

place-for-oral-sex

 

Oralinis seksas – tai labai mėgstama ir daug malonumo teikianti sekso rūšis vyrams. Tokiu seksu visada galima nudžiuginti savo partnerį, tik laikui bėgant norisi kažko naujo ir ypatingesnio. Pateiksiu kelis patarimus, kaip pradžiuginti savo seksualinį partnerį naujomis oralinio sekso technikomis.

Judesių įvairovė. Neužsikabinkite ties vienu ritmu ir technika, nes vienodi judesiai atbukina jautrumą ir neleidžia patirti pilno malonumo, koks įmanomas. Todėl pasistenkite keisti savo oralinių glamonių greitį ir intensyvumą, taip sustiprindama jo susijaudinimą. Sulėtinkite, ar net sustokite, kaip jaučiate, kad partneris tuoj baigs, erzinkite jį, taip orgazmas vėliau bus dar stipresnis. Taip pat pabandykite pakeisti apimą plotą ir jo intensyvumą. Apglėbkite lūpomis vyro pasididžiavimą tai stipriau, tai švelniau, į burnytę paimkite kuo giliau kiek galite, po to vėl apsistokite ties galvute, žaiskite liežuviu su ja, čiulpkite. Tai vyrą ves iš proto.

Įtraukite partnerį į procesą. Leiskite jam pačiam kontroliuoti judesius, pavyzdžiui laikant jus suėmus už plaukų, arba pačiam kišant į burnytę ir atliekant frikcijas joje. Vyrus ypatingai jaudina toks oralinis seksas, kaip jie patys gali kontroliuoti greitį ir gylį, neišsigąskite, bet judesiai įsijautus gali tapti gan grubus ir gilūs. Laikinai leidusi vadovauti vyrui vėliau perimkite vėl iniciatyvą. Taip pat galite pažaisti, surišti pavyzdžiui jo rankas, gal negalėtų jūsų paliesti, o tik mėgautųsi teikiamu malonumu. Tai labai jaudins.

Lubrikantai ir papildomi skoniai. Oraliniam seksui tinka šampanas, mėtiniai saldainiai, ledukai, šaltas vanduo ir t.t Tiesiog reikia paimti nedidelį kiekį ir atlikti oralinį. Visi jie suteikia skirtingų pojūčių ir tikrai pakursto aistrą.

Glamonėmis apdovanokite kuo daugiau kūno. Žinoma penio ir sėklidžių glamonės oralinio sekso metu suteikia daugiausia malonumo. Bet nepamirškite ir kitų vietų, kurios leis dar labiau susijaudinti ir patirti didesnį malonumą. Bučiuokite, liežuvėliu glamonėkite vyro pilvą, vidines šlaunų puses, gaktą… Visas šias vietas taip pat glamonėkite ne tik lūpomis, bet ir rankomis. Taip pat jo penį galite suspausti tarp savo krūtų ir jį masažuoti, arba liesti juo savo veidą, lūpas, kaklą, tai išves vyrą iš proto.

Sekso žaisliukai vyrukams. Jeigu manote, kad sekso žaisliukų yra sukurtų tik moterims, labai klystate, jų egzistuoja ir vyrams. Specialiai sukurti vyrukų masturbavimuisi, nepaliks abejingo nei vieno, bet jei jums tai atrodo per drąsu, galite pamasažuoti savo vaikino varpa moterišku vibratoriumi. Ar atliekant jam oralinį, laikyt ji ties sėklidėmis, tai suteiks ypatingų pojūčių.

Leiskite jam „išsilieti“, kur tik nori. Dažniausiai vyrai fantazuoja ir svajoja apie „baigimą“ ant veido, lūpų, ar burnoje. Leiskite jam tai padaryti, mėgautis procesu ir vaizdu.

Technika –  aštuoniukė. Apimkite savo lūpomis penio galvutę ir lėtai nusileiskite iki galo, galva stenkitės daryti judesius, lyg ant partnerio gaktos rašytumėte aštuonetus. Kartokite tai kaitaliodama tempą.

Technika – ketvertas. Sudrėkinkite partnerio penį seilėm, ar lubrikanto pagalba. Šią techniką sudaro 4, vienas po kito einantys judesiai, kuriuos reikia atlikti ir ritmiškai kartoti iki vyro orgazmo. Suimkite partnerio penį prie pagrindo ranka, apimkite lūpomis ir paglamonėkite.. Tada stipriai suspauskite savo lūpas prie galvutės ir padarykite įčiulpianti judesį, kad susidarytų vakuumas ir tada paleiskite. Tuo momentu perkelkite savo ranką nuo penio pagrindo prie galvutės, o kita ranka suimkite vėl prie pagrindo. Šitaip kaitaliojant lūpomis ir rankomis reikia atlikti ritmiškus judesius. Dažniausiai neprireikia daug laiko, kad vyras „baigtų“.

 

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Gairės: , , ,

Komentarai: (0)


Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

[gallery columns="1" ids="1214,1215,1216,1217,1218,1219,1220,1221,1222,1223,1224,1225,1226,1227,1228"]
plastines operacijos
Dauguma vyrų, kalbėdami apie savo sekso partneres, apibūdina jas labai tiesmukai arba „LENTA“ arba „GERA“. Kokia gi ta „GERA LOVOJ“ moteris, ...
Forbes neseniai patalpino daugiausiai metinio pelno gaunančių super modelių sąrašą. Visos merginos yra be galo gražios, negana to - jos SUPER ...
orgazmas
...

Video

Apklausa

KAIP MANOTE, KOKIO ILGIO YRA VIDUTINIS LIETUVIO PENIS EREKCIJOS METU?

Loading ... Loading ...

Gairės

Kategorijos