Vyrams: Apie glamones

young lovers kissing on the bed focused on hand

Glamonės – labai svarbios, jei norite išnaudoti visus sekso malonumus. Štai pora būdų, padėsiančių jas paversti dar karštesnėmis ir galėsite tai išbandyti jau šį vakarą!

Daugiau nėra geriau

Kaip suprasti, jog glamonių jau užtenka ir pats laikas pereiti prie rimtesnių reikalų?

Negalite to žinoti, net ir moteris neatsakys į šį klausimą. Tai ne paprastas klausimas apie laiką ir kiekį. Kai kalba pasisuka glamonių link, ilgesnės nebūtinai turi būti geresnės. Jei tai ilgos nevykusios glamonės, jos tokiomis ir liks. Galite tik prailginti agoniją to, kas galėjo būti tik trumpas kančios laikotarpis. To nereikia, ir efektas gali būti blogesnis nei nesiglamonėjant iš vis!

Tačiau net ir nuostabios glamonės, jas „užtempus“ per ilgai gali galiausiai sumažinti malonumą. Jei per ilgai jas tęsite, jos nublanks – tai realybė, tad turite žengti kitą žingsnį, kol malonumas nepavirto pilku ir neįdomiu dalyku. (Tačiau kažkas viduje man sako, kad ne glamonių užvilkinimas per ilgai yra daugelio vyrų problema. Dar negirdėjau moters, kuri skųstųsi, jog jos partneris ją glamonėja per ilgai.)

Tačiau ar mažiau yra daugiau?

Kita vertus, teiginys, kad mažiau yra daugiau taip pat nėra tinkamas. Jį galima gerai pritaikyti kitiems dalykams, tokiems kaip makiažas, ar šokiai, tačiau seksas priklauso visai kitai kategorijai. Kartais mažiau gali būti tiesiog mažiau. Turite leisti atmosferai užsiplieksti, o kai jau abu būsite įkaitę, dar ugnį pakurstyti, kad partnerė galėtų įsijausti į jūsų meilės žaidimus.

Taigi kaip atrasti tą aukso vidurį? Tiesa, kad moterys nėra vienodos, tikrai nepadės. Taigi ką padaryti?

Stebėkite savo mylimąją, supraskite ją. Ji atskleis jums dalykus, kurių žodžiais išsakyti net nebūtų įmanoma – išpūskite akis ir stebėkite jos siunčiamus signalus. Tik tai padaręs galėsite įžvelgti tą laiptelį, kuris padės jums pereiti į kitą mylėjimosi lygmenį. Tik tada suprasite, kada tinkamiausias laikas į jį pereiti. (Ar dabar suprantate kuo ilgalaikiai santykiai pranašesni už vienos nakties nuotykius?)

Kad tikrai suprastumėte, kad ji jau pasirengusi su jumis pasinerti į sekso geismus, įsitikinkite dviem dalykais:

Kad ilgai ją bučiavote ir glamonėjote

Tai apima viską – bučiavimąsi, glamonėjimąsi, apsikabinimą, net nešvankias kalbas ir sekso žaidimus – visus šiuos dalykus vyrai laiko preliudija tikram meilės aktui. Pasiglamonėkite 5-15 min ilgiau nei įprastai. Taip leisite jai tikrai įsiaudrinti ir pasiruošti jums.

Leiskite jai patirti orgazmą, o gal net ir kelis

Laikykitės „pirma damos“ taisyklės. Daug patyrusių vyrų vadovaujasi taisykle nesimylėti, kol partnerė stimuliuojama orališkai ar rankomis nebaigia bent kartą. Jie leidžia mylimajai pirmai pasitenkinti ir tik tada mylisi su ja įprastu būdu. Leiskite jai patirti orgazmą ir nepalikite partnerės tiesiog laukiančios, besitikinčios, kad ji patirs malonumą jums įsiskverbus į jos vietelę. Tradicinis seksas vienas neefektyviausių būtų norint priversti moterį baigti.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Gairės: , , , , , , , , , ,

Komentarai: (0)


Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

[gallery columns="1" ids="1214,1215,1216,1217,1218,1219,1220,1221,1222,1223,1224,1225,1226,1227,1228"]
plastines operacijos
Dauguma vyrų, kalbėdami apie savo sekso partneres, apibūdina jas labai tiesmukai arba „LENTA“ arba „GERA“. Kokia gi ta „GERA LOVOJ“ moteris, ...
Forbes neseniai patalpino daugiausiai metinio pelno gaunančių super modelių sąrašą. Visos merginos yra be galo gražios, negana to - jos SUPER ...
orgazmas
...

Video

Apklausa

KAIP MANOTE, KOKIO ILGIO YRA VIDUTINIS LIETUVIO PENIS EREKCIJOS METU?

Loading ... Loading ...

Gairės

Kategorijos