Turite daug sekso partnerių? Įsitikinkite, ar ne per daug!

Turite daug sekso partnerių? Įsitikinkite, ar ne per daug!

sexy5

Sakoma, kad vyrai, kalbėdami apie sekso partneres, dažnai padvigubina skaičių, o moterys sumažina. Žinoma, ši tema – labai asmeniška. Įsitikinkite, kad jūsų turėtų sekso partnerių skaičius ne per didelis.

  1. Imkite skaičiuoti. Jei per metus turite daugiau nei 1-3 naujus sekso partnerius, esate prie tų, kurie keičia sekso partnerius labai dažnai. Taigi paskaičiuokite, kiek sekso partnerių per gyvenimą turėjote, ir kiek metų praėjo nuo 18 (arba tada, kai pradėjote lytinį gyvenimą).
  2. Palyginkite save su Harvardo studentais. Apklausos rodo, kad beveik 60% studentų į universitetą įstojo dar būdami nekalti. Apie dvidešimt procentų jų nekaltybę prarado pirmame kurse. Studentai nesiskundžia ir sekso partnerių skaičiumi – beveik dvidešimt procentų vaikinų ir 7% merginų teigė turėję dešimt ar daugiau sekso partnerių per visą mokymosi universitete laiką.
  3. Palyginkite save su bendraamžiais. Ar jūsų seksualinis gyvenimas kur kas aktyvesnis nei bendraamžių? O gal jūsų seksualiniai įpročiai labai panašūs į daugelio bendraamžių? Amerikoje atlikti tyrimai rodo, kad 1982-1999 metais gimę per savo gyvenimą yra turėję apie 8 skirtingus sekso partnerius. Tuo tarpu X karta (gimę 1964–1981  metais) per gyvenimą turėjo apie dešimt partnerių.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *