TOP 12 Keisčiausių fetišų šioje Žemėje

TOP 12 Keisčiausių fetišų šioje Žemėje

14-fetishFetišizmo apraiškų galima pastebėti įvairiose tautose ir kultūrose, jis yra paplitęs įvairiu mastu ir kai kur yra gana plačiai toleruojamas. Tačiau ar kada teko girdėti tokių keistų ir netgi šokiruojančių fetišų?  Pristatome Jums TOP 12 keisčiausių fetišų.

1.ŽIV fetišas

ŽIV fetišas tai stiprus seksualinis susijaudinimas mylintis su AIDS sergančiu žmogumi. Susijaudinimą kelia grėsmė užsikrėsti šia nepagydoma liga. Šis fetišas yra dažniausias tarp biseksualių žmonių arba gėjų. Svarbiausia taisyklė tarp ŽIV fetišistų, patiems nebūti užsikrėtusiems.

2. Vorarefilija: kanibalizmo fetišas

Jei kada nors kam nors esate pasakęs, kad jis ar ji yra toks mielas, kad galėtumėte jį ar ją suvalgyti, žinokite, kad yra tokių žmonių, kurie taip jaučiasi iš tikrųjų. Vorarefilistai svajoja ne tik suvalgyti jiems patinkantį žmogų, bet ir būti patys jų suvalgyti. Vienas garsiausių vorarefilistų yra Arminas Meiwesas, kuris šiuo metu vykdo bausmę – kalėjimą iki gyvos galvos Vokietijoje, nes suvalgė auką, su kuria susipažino per internetą. Šis įvykis susilaukė daug dėmesio, nes suvalgytasis pats to norėjo.

3. Erotofonofilija: žudymo fetišas

Erotofonofilus seksualiai jaudina žudymas ir negyvų aukų prievartavimas. Nors dauguma šių fetišistų sugeba suvaldyti savo troškimus, kai kurie jų tampa serijiniais maniakais žudikais.

4. Traiškymo fetišas

Tai fetišas, kai patiriamas susijaudinimas, stebint kaip žmogus, dažniausiai patraukli, jauna mergina, sutraiško gyvūną ar vabzdį. Filmai, kuriuose vaizduojami panašūs vaizdai yra draudžiami rodyti JAV ir Didžiojoje Britanijoje, taip pat uždaromi tokio turinio interneto puslapiai.

5. Apotemnofilija ir akrotomofilija: amputacijos fetišas

Tai fetišai, kai jaudina mintis apie amputaciją arba pats žmogus trokšta, kad jam būtų amputuota kuri nors kūno dalis, nes taip jis jaustųsi seksualus. Apotemnofilus seksualiai traukia žmonės su amputuotomis galūnėmis.

6. Menofilija: menstruacijų fetišas

Daugumą vyrų menstruacijos atstumia, tačiau kitiems tai tikras fetišo objektas. Tikriausiai tai artimiausias žmogiško vampyro variantas. Nors yra ir moterų, turinčių šį fetišą, daugiausiai tai vyrai.

7. Emetofilija: vėmimo fetišas

Dauguma žmonių stengiasi atsitraukti nuo vemiančio žmogaus, tačiau emetofilai trokšta, kad kas nors juos apvemtų. Tai juos jaudina seksualiai.

8. Guminių kaukių fetišas

„Kerry“ yra gerai žinoma internete veikėja, kuri demonstruoja savo video, kuriuose ji apsimovusi gumines kaukes. Seksualinis susijaudinimas, stebint žmogų su gumine kauke ant veido, yra dar vienas keistas fetišas.

9. Symforofilija: nelaimingų atsitikimų fetišas

Tikriausiai esate girdėję tokių urbanistinių legendų, apie žmonės, kurie gali susijaudinti seksualiai tik per automobilio avariją. Tokią legendą sukūrė rašytojas J.G. Ballardas savo knygoje „Crash“ 1973 metais. Tačiau iš tiesų tai visai ne legenda, o tikras fetišas.

10. Abasiofilija: riboto judėjimo fetišas

Nors tai gali skambėti kaip juokas, tačiau yra tokių žmonių, kuriuos seksualiai jaudina kito žmogaus judėjimo ribotumas. Tokie žmonės, pamatę invalido vežimėlį ar ramentus, reaguoja taip, kaip paprasti žmonės reaguoja į nuogą ar mažai pridengtą kūną.

11. Formikofilija: vabzdžių fetišas

Formikofilus jaudina ne tik vabzdžiai, bet ir jų gėlimas. Dažniausiai tai žmonės gyvenantys vargingomis sąlygomis ir apsupti įvairių vabzdžių.

12. Fetišas būti išduotam

Nors neištikimybė yra dažnas atvejis, retas žmogus dėl šio fakto pajaučia seksualinį susijaudinimą. Tačiau kai kurie žmonės jaučia fetišą faktui, kad yra išduodami savo antrosios pusės. Dažniausiai šį fetišą turi vyrai.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *