Tai ko visgi moterys tikisi iš sekso?

Tai ko visgi moterys tikisi iš sekso?

20502

 

Šiuolaikinės moterys iš sekso tikisi žymiai daugiau, nei bet kada anksčiau. Visai neseniai dar buvo laikomasi nuomonės ir moterys buvo taip auklėjamos, jog seksas yra tik būdas pamaloninti vyrą ir reikalingas gimdyti vaikus. Nebuvo nei menkiausios užuominos, kad seksas taip pat reikalingas dailiosios lyties atstovėms ir, kad jis irgi, kaip ir vyrams, turi kelti malonumą ir seksualinį pasitenkinimą.

Vyresnės kartos moterims seksas reiškė tik pareigą, veiksmą, kuris turi būti atliktas vyrui pamaloninti, o savo pačių poreikiai buvo pamiršti. Tačiau nuolankios moters, pildančios tik savo geidulingo vyro norus samprata po truputi pradėjo keistis. Prireikė ne vieno šimtmečio šiai pažangai, kurią galima pavadinti seksualine revoliucija.

Vienas iš svarbiausių tai nulėmusių priežasčių buvo kontraceptinių tablečių atsiradimas. Tai suteikė galimybę moterims pačioms apsisaugoti nuo neplanuoto nėštumo ir patikimai ir saugiai užsiiminėti seksu. Taip pradėjo ryškėti moters seksualiniai poreikiai, troškimai ir pasikeitė supratimas apie moters seksualumą.

Prie kitokio požiūrio į moters seksualumą prisidėjo ir jų vaidmuo visuomenėje. Nuo tada, kai moterys pradėjo dirbti, tapo savarankiškos ir galinčios save išlaikyti, o jų finansinė padėtis tapo ne ką prastesnė nei vyrų. Tai visiškai pakeitė jų savivertės jausmą ir suteikė daugiau pasitikėjimo savimi, jos pradėjo galvoti apie save ir savo poreikius. Klausimą „Ar jis aprūpins mūsų šeimą?“ pakeitė kiti klausimai „Ar jis dėmesingas, rūpestingas, ar geras lovoje?“.

Nors šiuolaikinė moteris savo didžiąją dalį dienos praleidžia dirbdama, ji vis tiek nori būti ir žmona. Kurią mylėtų, gerbtų ir kurios lauktų namuose. Daugumai moterų didėja potraukis seksui dėl poreikio atrasti harmoniją su savimi, kuri siejama su moteriškumu. Tai galima sakyti niekuo nesiskiria nuo  išsekusio po darbo grįžusio vyro ir jo noro pabūti su savimi.

Šių laikų moteris nori mėgautis seksu, jo teikiamu malonumu, atsipalaidavimu, kad ne tik jos partnerio norai būtų patenkinti, bet ir jos pačios. Šitaip ji iš dalies malšina ir stresą, kurį patiria darbe. Dabar ne tik vyrą reikia suprasti, palaikyti, bet ir moteris tikisi iš jo paramos ir supratimo. Šiuolaikinių porų gyvenimas labai skiriasi nuo senesnių kartų. Jis ne tik formuoja naujus įpročius gyvenime, bet ir skatina mokytis naujų vertybių ir poros bendravimo įgūdžių.

Geras, jaudinantis seksas tarsi suminkština moters širdį, skatina atsidavimą, norą mėgautis teikiamais malonumais, jaustis svarbiai, mylimai, nes primena ir vyro jausmus jai. Meistriškas ir švelnus partnerio prisilietimas nepalieka jokių abejonių, jog moteris jam yra svarbi. Jos beprotiškas meilės troškimas yra patenkinamas partnerio aistra, jo dėmesio sutelkimu į ją. Santykiai išlaisvinami nuo įtampos kaip tik moteris atsiduoda savo slapčiausiems ir giliausiems troškimams. O jos aistra mylėti ir būti mylima jau ne tik jaučiama, bet ir patenkinama.

Seksas su jausmais –  tai lyg dovana, kurią reikia saugoti ir mėgautis. Nes tai būdas atitrūkti nuo kasdienybės problemų, streso ir visada daug laiko reikalaujančio pasaulio. Mylėdamiesi  su išties atsidavusiu partneriu galime pasinerti į tvirtos ir gilios meilės teikiamus malonumus.

 

 

 

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *