Svingerių istorija (II)

Svingerių istorija (II)

svingeriai

Tęsiame intriguojančią temą apie svingeriavimo ištakas. Kaip jau rašėme anksčiau, sekso orgijos nebuvo tabu Pangėjoje, Lemūrijoje ir Atlantidoje.

Šumerų laikai 

Šumerų civilizacija gyvavo 8500-4500 metų p.m.e. Šumerų įstatai byloja, kad šios civilizacijos gyventojai turėjo seksualinę laisvę. Apie tai galima spręsti iš šumerų pomėgio vaizduoti lytinius aktus ir sekso orgijas. Seksas tiek vyrams, tiek moterims buvo leidžiamas be apribojimų iki sužadėtuvių. Beje, sužadėtinio (-ės) pasirinkti patys šumerų vyrai ir moterys neturėjo teisės.

Senovės Egiptas (3150-27 m.p.m.e.)

Ne paslaptis, kad egiptiečiai mėgo ne tik sekso orgijas, bet ir įvairiausius afrodiziakus, kad padidintų seksualinį malonumą. Žinoma, kad prieš orgijas jie vyne mirkydavo mėlynąjį lotosą, o šis, išmirkytas alkoholyje, imdavo skleisti alkaloidus (medžiagas, veikiančias centrinę ar periferinę nervų sistemą) ir sužadindavo aistrą. Jie taip pat, kaip ir senovės egiptiečiai, turėjo vergus savo lytiniams potraukiams tenkinti.

Romos imperija (27 m.p.m.e. – 1453 m.)

Romos imperija garsėja sekso orgijų gausa. Dauguma mano, kad būtent senovės romėnai yra sekso orgijų pradininkai, tačiau taip tikrai nėra. Kita vertus, būtent ši civilizacija labiausiai jomis garsėja.

Pirmoji pasakojimo dalis

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Viena mintis apie “Svingerių istorija (II)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *