Svingerių istorija (I)

Svingerių istorija (I)

sving

Daugelis klaidingai mano, kad svingerių vakarėliai pradėti rengti maždaug prieš penkiasdešimt metų. Tačiau kai kurie tyrinėtojai mano, kad iš tiesų tokie pasilinksminimai vyksta jau milijonus metų.

Manoma, kad svingerių kultūros užuomazgos gimė dar Pangėjoje –  superkontinente, kuris egzistavo paleozojaus ir mezozojaus erose (egzistavo maždaug prieš 180-300 milijonų metų). Manoma, kad ten gyvenę humanoidai (gyvūnai, panašūs į žmones) buvo seksualiai labai aktyvūs, gyveno visi drauge ir propagavo laisvus lytinius santykius.

Lemūrija (apie 200 tūkstančių metų prieš m.e.) – tai vienas iš  legendinių prarastųjų pasaulių. Teigiama, kad lemūrai buvo taikūs, gyveno didelėse bendruomenėse ir labai mėgo įvairiausias sekso orgijas. Dalinimasis partneriais Lemūrijos gyventojams buvo kasdienybė.

Atlantida (18-9 tūkstančiai metų prieš m.e.) iš kitų prarastųjų miestų išsiskyrė prabanga, aukštu pragyvenimo ir išsivystymo lygiu. Legendos byloja, kad Antlantidos gyventojams sekso orgijos buvo įprastas dalykas. Norėdami kontroliuoti gimstamumą atlantai propagavo analinį seksą.

Laukite tęsinio

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Viena mintis apie “Svingerių istorija (I)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *