Svingerių istorija (III)

Svingerių istorija (III)

sving

Tęsiame pasakojimą apie svingeriavimo ištakas. Tai jau paskutinė pasakojimo dalis.

Pirmieji rašytiniai šaltiniai

Pirmasis rašytinis šaltinis, patvirtinantis apsikeitimą sekso partneriais, datuojamas 1587 metais balandžio 22 dieną. Dokumentas pasirašytas tarp Johno ir Janės Dee’nų bei Edwardo ir Joannos Kelley. Dokumente nurodoma, kad sutuoktiniai dalinasi partneriais, taip pat drauge dalyvauja būrimo ir religiniuose seansuose. Tačiau visuomenė jų nesuprato ir apkaltino raganavimu.

Nemėgsta kitokių

Iki XVI amžiaus bažnyčia ir valstybė elgėsi taip, tarsi seksas neegzistuotų. Buvo draudžiamas svetimavimas ir skatinama susilaikyti nuo lytinių santykių iki vestuvių. XVII amžiuje ėmė rastis vis daugiau žmonių, propaguojančių natūralistinį gyvenimo būdą ir siekiančių priartėti prie gamtos. Jie buvo žinomi kaip okultistai ir alchemikai. Šie asmenys propaguodavo įvairiausius ritualus ir kartais net prekybą sutuoktiniais. Nors kai kurie jų buvo krikščionys, dėl kitokio požiūrio į gyvenimą visuomenės buvo kaltinami raganavimu.

Svingavimas Amerikoje

Svingavimas JAV prasidėjo Antrojo Pasaulinio karo metais, kai pilotų žmonos persikeldavo gyventi arčiau karinių bazių. Žuvus pilotui, jo žmona, manoma, pereidavo kolegai.

Kai kuriems svingerių vakarėliai – vis dar tabu, tačiau vis daugiau žmonių renkasi propaguoti būtent tokius seksualinius santykius.

Ankstesnioji pasakojimo dalis

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *