Stebuklingas moterų orgazmo grybas: Ar jis tikras?

Stebuklingas moterų orgazmo grybas: Ar jis tikras?

2012-07-24_Phallus_multicolor_crop.jpg

Grybai tai yra supermaistas! Juose galima rasti didelį kiekį vitamino D, seleno, įvairių mikroelementų. Grybai turi daug savybių, kurios gali padėti mūsų sveikatai, pavyzdžiui: stiprinant imuninę sistemą, norint išvengti depresijos ar nerimo. Tačiau visai neseniai grybuose buvo atrasta visai kitokia ypatinga galia: stipraus orgazmo sukėlimas. Pagal tyrimą, kuris buvo paskelbtas Tarptautiniame medicininių grybų žurnale, labai retas Havajietiškas grybas per kelias sekundes moterims gali sukelti stiprų orgazmą – užtenka pauostyti grybą.

Vos tik pasklidus gandams apie šį grybą, mokslininkai paprašė vietinių gyventojų t.y. vyrų ir moterų savanorių, pauostyti šį paslaptingą, ryškiai oranžinį grybą, kuris auga  šalia naujų lavos srautų.  Vyrai atsakė, kad kvapas buvo šlykštus. O ką atsakė moterys? Pusei eksperimente dalyvavusių moterų įvyko savaiminis orgazmas, kuris vėliau jas nukėlė į ekstazės aukštumas. Kitai pusei moterų tiesiog ėmė labai stipriai plakti širdis. Mokslininkai nusprendė, jog grybų sporose esama „hormonų tipo junginių“, kurie stimuliuoja tą pačią smegenų dalį, kuri yra stimuliuojama sekso metu. Bet ar šis grybų naudojimas teisėtas? Ar savanoriai tiesiog „tripino“ apsiuostę grybų?

„Mes seniai turėjome suprasti kokio paprasto dalyko nori moterys – pauostyti grybą“ – juokavo Holly Richmond, mokslų daktarė, somatinių ligų ekspertė, sertifikuota sekso terapeutė. „Mes nesugebėjome sukurti moteriškos Viagros, todėl abejoju ar šiam grybui pavyks atstoti viagrą.“

Dalykas, kurio daugelis žmonių nesupranta, – sako Richmond, kad vyro ir moters orgazmas yra visiškai skirtingi biologiniai procesai. „Vyrams tai gana paprasta – padidinate kraujo tekėjimą, kad gautumėte erekciją“ – aiškina ji. „Moters orgazmas, tai yra noro ir susijaudinimo derinys. Susijaudinimas įvyksta psichologiškai. Tačiau esminis orgazmo „komponentas“ yra troškimas, noras ir ilgėjimasis. Taigi kyla klausimas: Jei tu tiesiog turi šį grybą, kas tave verčia trokšti arba norėti? Seksas su partneriu? Anoniminis seksas? Seksas su savimi?

Nenorėtume jūsų nuvilti, tačiau eksperimente dalyvavusios, grybo uostytojos tiesiog suvaidino ir sumelavo orgazmus. Galiausiai, Richmond galvoja, kad galbūt orgazmai buvo sukelti minčių, kaip kad pavyzdžiui erotiniai sapnai sugeba sukelti orgazmą be jokio lytinių organų stimuliavimo. „Didžiausias sekso organas tai yra mūsų smegenys, jei moteris sugeba visiškai atsiduoti fantazijai, tuomet visiškai įmanomas orgazmas, vos tik pagalvojus apie jį“ – sako daktarė.

Jeigu grybai jus sujaudina ir užveda – mes tikrai neteisiame Jūsų fetišo. Tik turėkite omenyje, kad norint pasiekti orgazmą, nebūtina skristi į Havajus, braižioti po lavą ieškant šių grybų. „Raktas į orgazmą yra savęs pažinojimas“ – sako Richmond. „Bandykite kuo daugiau seksualiai eksperimentuoti su savimi. Suvokite kas jums patinka, o kas ne. Supraskite ko jums reikėtų norint pasiekti orgazmą. Leiskite daug laiko save tenkindamos.“ Daktarė taip pat rekomenduoja mokytis kaip išmokti jausti malonumą sekso metu ir kaip kalbėtis su savo partneriu apie tai kas jums patinka.

Baigiamasis žodis? Tikrasis stebuklas yra nuostabios moters smegenys.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.