SKVIRTINGAS – KAS TAI? KAIP TAI SUTEIKTI SAVO MOTERIAI?

c230093ba536491b22ae2645d7a836beSkvirtingas, viena iš populiariausių ir pikantiškiausių temų šiuolaikinėje seksologijoje. Vis daugiau vyrų ir moterų pradeda domėtis šia moters orgazmo forma. Tik deja, ne visos sugeba jį patirti ir toli gražu – ne visi vyrai gali tai suteikti. Manoma, kad skvirtingas – aukščiausias moters seksualinis pasitenkinimas.

Skvirtingas (angliškai „squirt“ – čiurkšlė) – pagal pojūčius stipriausias orgazmas, kurio metu malonumo spazmai apima visą kūną, pasitenkinimas juntamas kūną užliejant vis naujomis pasitenkinimo bangomis, kurios malonumą pratęsia net iki kelių minučių ar dar ilgiau. Šios moteriškos ejakuliacijos metu, nesąmoningai išskiriamas skystis, kurio kiekis gali siekti nuo kelių lašų iki 300ml ir daugiau.

Jeigu moteris yra susijaudinusi, pradinėje skvirtingo stadijoje jai atrodo, kad ji nori šlapintis ir iš lytinių liaukų išsiskiria ne menki lašeliai, o visa čiurkšlė, primenanti šlapinimąsi. Todėl dažnai skvirtingas neapsiskaičiusių žmonių painiojamas su nevalingu šlapinimusi, tačiau tikrovėje jis nieko bendro su šlapimu neturi. Skvirtingo metu išsiskiria balkšvas, tirštesnis ir bekvapis skystis, savo sudėtimi primenantis vyro sėklą, tik žinoma be spermatozoidų. O polinkį i skvirtingą turinčios moterys pastebi, kad išsiskiriančio skysčio konsistencija nuolat skiriasi, manoma, kad tai susiję su moters menstruacijų ciklu.
Kaip sukelti ir patirti šios rūšies orgazmą?

Seksologai mano, kad skvirtingą galima sukelti stimuliuojant G tašką – itin jautrią moters erogeninę zoną, esančią makšties priekinėje sienelėje, maždaug 5 cm nuo makšties pradžios. Šią zoną nesunku apčiuopti pirštų „pagalvėlėmis“, nes paviršius šio taško yra šiek tiek iškilęs ir grublėtas. Žinoma, kalbant apie šią zona, keliama daug diskusijų, nes ne visi sutinka, kad G taškas yra pas visas moteris, o kai kurie iš vis abejoja tokio taško buvimu. Bet mokslininkai tvirtina, kad šią erogeninę zoną turi visos, tačiau vienų ji labiau jautri, kitų – mažiau.

Kad moteris patirtų skvirtingą, būtina ritmiškai spausti šį G tašką. Jei tai daroma pirštų pagalba, smilius ir rodomasis  pirštai įvedami į makštį ir jais atliekami judesiai, spaudžiantys pirštų „pagalvėles“ prie vidinės sienelės, kurie primintų kvietimo gestą. Jei tai norima sukelti varpos pagalba, būtina pasirinkti tam tikras pozas, kuriose būtų stimuliuojamas G taškas, kitaip tariant varpa remtųsi į vidinę makšties sienelę. Taip pat yra sukurti specialūs žaisliukai ir vibratoriai skirti stimuliuoti šį „stebuklingąjį“ tašką. Pasitelkus jų pagalba galima taip pat priversti moterį „skvirtinti“.

Dažnais atvejais intensyviai stimuliuojant G tašką ir atsiradus pirmai sroveliai moterys susikausto, įtempia raumenis, neatsipalaiduoja ir skvirtingas pasibaigia. Taip yra, nes ejakuliuoti pradėjusi moteris sieja tai su šlapinimusi ir tai yra didžiausias psichologinis barjeras trukdantis patirti tokį orgazmą. Todėl būkite kantrūs savo partnerei, nuraminkite ją, kad nėra ko gėdintis išsiveržiančio skysčio. Beje, dauguma vyrų moterų skvirtingą laiko labai seksualiu – juk tai partneriui leidžia pasijausti tikru sekso gigantu.

Žinoma, norint patirti tokios rūšies orgazmą, reikia mokėti visiškai atsipalaiduoti, neįsitempti, nesigėdinti ir puikiai pažinoti savo kūną. Tačiau pasistengti LABAI verta. Moterys, kurios iš patirties žino, kas yra skvirtingas, pripažįsta, kad tai atvėrė joms visiškai naujas seksualinio pasitenkinimo ribas, apie kurias jos net nenutuokė. O kartą tai patyrus, noris DAR ir DAR.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Gairės: , , ,

Komentarai: (0)


Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

[gallery columns="1" ids="1214,1215,1216,1217,1218,1219,1220,1221,1222,1223,1224,1225,1226,1227,1228"]
plastines operacijos
Dauguma vyrų, kalbėdami apie savo sekso partneres, apibūdina jas labai tiesmukai arba „LENTA“ arba „GERA“. Kokia gi ta „GERA LOVOJ“ moteris, ...
Forbes neseniai patalpino daugiausiai metinio pelno gaunančių super modelių sąrašą. Visos merginos yra be galo gražios, negana to - jos SUPER ...
orgazmas
...

Video

Apklausa

KAIP MANOTE, KOKIO ILGIO YRA VIDUTINIS LIETUVIO PENIS EREKCIJOS METU?

Loading ... Loading ...

Gairės

Kategorijos