Sekso pozos, suteikiančios moterims daugiausiai malonumo

Sekso pozos, suteikiančios moterims daugiausiai malonumo

Kai kitą kartą norėsite jai pasiūlyti miegamajame išbandyti ką nors naujo, būtinai pagalvokite apie sekso pozas, kurios moterims suteikia daugiausiai malonumo!

1. „Mano didvyris“. Tai sekso poza, kai moteris atsigula ant nugaros ir savo kelius pritraukia kiek gali prie krūtinės, o vyras atsigula ant jos. Tai labai panašu į  sekso pozą „Misionierius“.  Moterims ji patinka, nes leidžia visą laiką būti vyro glėbyje ir jaustis saugiai.

2. „Kryžius“. Moteris guli ant nugaros, viena koja ištiesta, o kita sulenkt per kelį. Vyras sulenktą moters koją pritraukia sau prie krūtinės, o kitą apžergia.

kryzius

3. „Plūgas“. Moteris guli ant nugaros ir kojas pakelia link galvos (tarsi darytų žvakę ir nuleidžia žemiau link galvos). Vyras prieina taip, kaip ir sekso pozoje „Misionierius“.

4. „Ventiliatorius“. Moteris prieš save pasistato kėdę ir pasilenkia maždaug 90 laipsnių kampu rankas uždėdama ant kėdės. Vyras prieina iš nugaros.

5. „Šuniukas“. Šios pozos aprašinėti nė nereikia, tikriausiai daugelis ją puikiai žino. Gera žinia ta, kad moterims ji suteikia daug malonumo.

 

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *