Sekso pozos, suteikiančios moterims daugiausiai malonumo

Kai kitą kartą norėsite jai pasiūlyti miegamajame išbandyti ką nors naujo, būtinai pagalvokite apie sekso pozas, kurios moterims suteikia daugiausiai malonumo!

1. „Mano didvyris“. Tai sekso poza, kai moteris atsigula ant nugaros ir savo kelius pritraukia kiek gali prie krūtinės, o vyras atsigula ant jos. Tai labai panašu į  sekso pozą „Misionierius“.  Moterims ji patinka, nes leidžia visą laiką būti vyro glėbyje ir jaustis saugiai.

2. „Kryžius“. Moteris guli ant nugaros, viena koja ištiesta, o kita sulenkt per kelį. Vyras sulenktą moters koją pritraukia sau prie krūtinės, o kitą apžergia.

kryzius

3. „Plūgas“. Moteris guli ant nugaros ir kojas pakelia link galvos (tarsi darytų žvakę ir nuleidžia žemiau link galvos). Vyras prieina taip, kaip ir sekso pozoje „Misionierius“.

4. „Ventiliatorius“. Moteris prieš save pasistato kėdę ir pasilenkia maždaug 90 laipsnių kampu rankas uždėdama ant kėdės. Vyras prieina iš nugaros.

5. „Šuniukas“. Šios pozos aprašinėti nė nereikia, tikriausiai daugelis ją puikiai žino. Gera žinia ta, kad moterims ji suteikia daug malonumo.

 

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Gairės: , , , , , ,

Komentarai: (0)


Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

[gallery columns="1" ids="1214,1215,1216,1217,1218,1219,1220,1221,1222,1223,1224,1225,1226,1227,1228"]
plastines operacijos
Dauguma vyrų, kalbėdami apie savo sekso partneres, apibūdina jas labai tiesmukai arba „LENTA“ arba „GERA“. Kokia gi ta „GERA LOVOJ“ moteris, ...
Forbes neseniai patalpino daugiausiai metinio pelno gaunančių super modelių sąrašą. Visos merginos yra be galo gražios, negana to - jos SUPER ...
orgazmas
...

Video

Apklausa

KAIP MANOTE, KOKIO ILGIO YRA VIDUTINIS LIETUVIO PENIS EREKCIJOS METU?

Loading ... Loading ...

Gairės

Kategorijos