Sekso pozos, kurios prives ją iki orgazmo

f4721d339c09128536160dd89505b791

 

Juk moterims pirmenybė. Manau kiekvienas vyras, kuris nori suteikti daug malonumo ir orgazmą savo moteriai, turi žinoti šias pozas. Taip pat ir moterys turi žinoti, kokia poza joms suteiks daugiausiai malonumo ir prives prie kulminacijos.

 

Iš priekio, iš nugaros, šonu, ar stovint – iš visų pusių galite paįvairinti savo seksualinį gyvenimą. Kamasutra siūlo daugybę pozų, bet dauguma jų yra gan sudėtingos, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Lovoje gimnastika užsiimti manau niekas nenori, todėl paminėsiu kelias pozas, kurios nėra labai sudėtingos, bet užtikrins stiprius ir labai malonius pojūčius, ypač moterims.

  • Pirmoji poza, kurią norėčiau aptarti galima būtų pavadinti patobulintu misionieriumi. Moteris guli ant nugaros ir pakelia savo klubus. Partneris atsiklaupia priešais. Moteris vieną koją sulenkia ir ją atremia vyrui į krūtinę. Ši poza leidžia labai giliai įeiti ir suteikti savo sekso partnerei maksimalų malonumą.

 

  • Sekso poza tinginiams. Ji kuo puikiausiai tiks ryte, tik nubudus, kaip dar nesate energingi ir žvalūs. Abu sekso partneriai guli ant šono, vyrukas moteriai už nugaros. Geriausia jei moters kojos bus suglaustos sekso metu. Viską kontroliuoja vyras, o moteriai belieka tik mėgautis ir gaudyti orgazmą.

 

  • Kita poza kurią norėčiau jums pasiūlyti yra labai tinkama visiems įsimylėjusiems, tiems kurie negali vienas nuo kito atsitraukti. Šios pozos metu esate taip arti vienas kito, kad turbūt didesnio intymumo jau nebeįmanoma būtų sukurti. Jums reikia vienas priešais kitą atsisėsti, kad ir ant grindų, o moteris savo kojomis turi apsivyti vyro liemenį. O vyro kojos turi būti aplink savo mylimosios klubus. Ši poza tinkama laaabai lėtam ir jaudinančiam seksui.

 

  • Miegančios gražuolės poza. Ir tai tikrai nereiškia, kad moteris turi miegoti. Jai reikia atsigulti ant pilvuko ir sau po klubais pasikišti pagalvėlę, kad kilstelėti klubus ir įsiskverbimas būtų gilesnis. Vyras į ją įeina iš galo. Visą sueities intensyvumą ir ritmą reguliuoja vyras, bet, jei moteris nori, gali taip pat palinguoti klubais. Ši poza yra puiki tuo, kad neatima per daug jėgų ir suteikia daug malonumo.

 

  • Mylėtis stovint nėra labai paprasta, kaip atrodo žiūrint sekso filmų scenas. Bet ši poza leidžia partneriui labai giliai įeiti. Kitas jos pliusas, kad ji labai tinkama greitukui, kaip nėra galimybių atsigulti. Partnerė turi atsiremti į sieną ir pakelti vieną koją, kurią prilaiko partneris. Taip pat kita šios pozos variacija, kaip moteris stovi veidu į sieną ir yra tiek išsirietusi, kiek reikia, kad vyrui būtų patogu į ją įeiti.

 

  • Vyras atsisėda, o jo nugara turi būti atlošta atgal. Jo sekso partnerė atsisėda ant jo, jos nugara turi atsiremti į vyro rankas. Taip siūbuojant ir jaučiant tvirtas vyro rankas, jausmas neapsakomas.

 

  • Šuniuko poza. Daugumos vyrų viena iš mylimiausių. Ne tik dėl pikantiško vaizdelio, kuris jiems atsiveria ir varo iš proto, bet ir dėl labai gilios sueities, kuri jų partnerei labai maloni. Jos variacijos įvairios, moteris gali klūpėti suglaudus kojas, arba plačiai jas išžergus, o partneris jai iš už nugaros. Dažniausiai seksas šia poza tampa labai jausmingas ir smarkus ir suteikia labai daug malonumo.

 

Gairės: , , ,

Komentarai: (0)


Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

[gallery columns="1" ids="1214,1215,1216,1217,1218,1219,1220,1221,1222,1223,1224,1225,1226,1227,1228"]
plastines operacijos
Dauguma vyrų, kalbėdami apie savo sekso partneres, apibūdina jas labai tiesmukai arba „LENTA“ arba „GERA“. Kokia gi ta „GERA LOVOJ“ moteris, ...
Forbes neseniai patalpino daugiausiai metinio pelno gaunančių super modelių sąrašą. Visos merginos yra be galo gražios, negana to - jos SUPER ...
orgazmas
...

Video

Gairės

Kategorijos