Sekso pozos, kurias dievina vyrai

Sekso pozos, kurias dievina vyrai

po sekso

Norite pamaloninti savo partnerį? Tuomet pasiūlykite jam pasimylėti tomis sekso pozomis, kurias jis dievina! Pateikiame 5 sekso pozas, kurias dievina vyrai.

1. Ji viršuje. Paklauskite savo partnerio, kas jam patinka lovoje, ir jis greičiausiai jums atsakys, kad jis dievina, kai jūs esate viršuje. Beje, ši poza turėtų patikti ir moterims, juk būdamos viršuje jos gali kontroliuoti sekso tempą.

2. Sekso poza „misionierius“. Tegul jis savo draugams pasakoja, kad ši sekso poza yra per daug nuobodi. Tačiau daugeliui vyrų iš tiesų patinka sekso poza „misionierius“, nes ši poza leidžia jums abiems kontroliuoti sekso intensyvumą. Juk vyras gali kontroliuoti savo judesius, o moteris gali kontroliuoti vyro judesius, uždėjusi rankas jam ant šlaunų. Geras seksas yra tarsi pokalbis, o sekso poza „misionierius“ leidžia bendrauti jūsų kūnams.

3. Sekso poza „šuniuku“. Ši sekso poza leidžia jam visiškai kontroliuoti veiksmą. Be to, ji suteikia galimybę jam skverbtis giliau, taigi jis gali pasijusti tikras karalius miegamajame.

4. Seksas atsistojus. Nesvarbu, ar mylitės atsirėmę į sieną, ar vidury kambario, seksas atsistojus jam padės pasijausti tikram galiūnui. O jei tai dar darote prieš veidrodį, jis jaus nepakartojamą malonumą.

5. Sekso poza „kaubojė atvirkščiai“. Tai sekso poza, kai ji sėdi ant jo ne veidu į jį, o veidu į priešingą pusę. Na, akių kontakto mylėdamiesi šia sekso poza išvengsite, tačiau ji tikrai patinka vyrams.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

7 mintys apie “Sekso pozos, kurias dievina vyrai

  1. as esu mergina man kyla noras sex’ui taigi nueinu i dusa ir paleidziu vandeni is krano nei salta nei karsta praskieciu kojas ir taikau kad vanduo bektu tiesiai i lytini organa ir laukiu kol pajusiu koki jausma tik reikia kantrumo tik reikia pataikiti manau tai taspats kaip ir vyras lairo moters lytini organa pabandykit bet paskui tai kartoti neiseis tik kita diena :)

  2. kai kyla noras seksui atsiverciu porno puslpi nudrocinu ir gerai ir dabar tuoj ta darysiu

  3. Geriausia yra pakaifuot garsiai kai save tenkini,nes tuo metu nera bx:D…… O kai jis yra,tai megstu ant jo jodinet

  4. noriu buti karsta bet nemoku irodyti taip.ir bijau kad i subinuka kaip kisa neskaudetu bet skauda ir nutraukiu viska as o jam nepatinka

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *