Sekso poza „Šuniuku“ ir jos variacijos

Sekso poza „Šuniuku“ ir jos variacijos

doggy

Sekso poza „Šuniuku“ yra viena mėgstamiausių tiek vyrų, tiek moterų. Tačiau šį sekso poza taip pat turi daug variacijų. Pateikiame kelis patarimus, kaip galite paįvairinti meilės žaidimus, jei ir jūs esate šios pozos mėgėjas.

1. Suglaustos kojos. Viena iš šios pozos variacijų yra ta, kai moteris suglaudžia kojas. Kadangi tai gali būti ne taip paprasta, vyras turėtų ją prilaikyti ir padėti išlaikyti poziciją.

2. Vertikali padėtis. Atsistokite į sekso pozą „Šuniuku“ ir atsilenkite atgal (iš esmės klupėkite ant kelių). Partnerė gali rankomis atsiremti į lovos kraštą, o jūs glamonėti jos krūtinę ar pabučiuoti į nugarą ar kaklą.

3. Atsistok, bernužėli. Partnerė turėtų atsistoti keturiomis ant lovos, o partneris prieiti iš nugaros stovėdamas. Žinoma, jūsų lovos aukštis turėtų būti atitinkamas. Jei esate per aukštas, pritūpkite, kad galėtumėte įsiskverbti.

4. Atsistok, mergužėle. Partneris turėtų atsiklaupti ant kelių lovoje, o partnerė stovėti nugara į jį ir pasilenkti devyniasdešimt laipsnių kampu. Įsiskverbkite lėtai ir leiskite jai kontroliuoti tempą.

5. Gulščiomis. Partnerė turėtų atsistoti įprastai, o jūs šiek tiek gulščiai (45 laipsnių kampu) prieikite iš nugaros, kitaip tariant, šiek tiek prigulkite ant jos užpakaliuko (žinoma, ne visu svoriu). Stebėkite, kad išlaikytumėte pusiausvyrą.

 

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *