Seksas viešumoje? Tai įmanoma!

Kas gi bent kartą gyvenime nėra pagalvojęs apie seksą viešoje vietoje? Tikriausiai kiekvienas. Vien pagalvojus apie tai užverda kraujas. O ką, jei iš tiesų kada nors tai padarytumėte?

Yra keletas viešų vietų, kur galite tai padaryti ir nebūti užtikti kitų žvilgsnių.

  1. Paskutinė eilė kino teatre. Aplinkui tamsu, po visi aplinkiniai žiūri į ekraną – juk tai idealios sąlygos ekstremaliems santykiams.
  2. Lėktuvo tualetas. Svarbiausia įsitikinti, kad tikrai užrakinote duris.
  3. Parkas. Gamtos apsuptyje pasimylėti yra stebėtinai paprasta. Medžiai ir krūmai jus ne tik paslėps, bet ir bus puiki atrama, jei to reikės.
  4. Ežere. Seksas vandenyje yra tikrai puikus, tik gal ne toks saugus. Jei norite tai daryti upėje, ieškokite ramesnės vietelės, kad srovė jums netrukdytų.
  5. Persirengimo kambarys. Parduotuvės persirengimo kambarys yra išties ekstremali vieta „greitukui“. Po to ir jis ims dievinti apsipirkinėti su Jumis!

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Komentarai: (0)


Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

[gallery columns="1" ids="1214,1215,1216,1217,1218,1219,1220,1221,1222,1223,1224,1225,1226,1227,1228"]
plastines operacijos
Dauguma vyrų, kalbėdami apie savo sekso partneres, apibūdina jas labai tiesmukai arba „LENTA“ arba „GERA“. Kokia gi ta „GERA LOVOJ“ moteris, ...
Forbes neseniai patalpino daugiausiai metinio pelno gaunančių super modelių sąrašą. Visos merginos yra be galo gražios, negana to - jos SUPER ...
orgazmas
...

Video

Apklausa

KAIP MANOTE, KOKIO ILGIO YRA VIDUTINIS LIETUVIO PENIS EREKCIJOS METU?

Loading ... Loading ...

Gairės

Kategorijos