Seksas per pirmąjį pasimatymą: santykių pabaiga?

Seksas per pirmąjį pasimatymą: santykių pabaiga?

elitedaily-Mosuno-libido-pill-800x399Taip. Naujausi tyrimai parodė, kad po sekso pirmojo pasimatymo metu ilgalaikių santykių neverta tikėtis.

Tyrimuose, kuriuos atliko Britanijos mokslininkai, dalyvavo 11 tūkstančių netekėjusių porų. Tie dalyviai, kurie užsiiminėjo seksu pirmojo pasimatymo metu, neišsiugdė pasitikėjimo vienas kitu. Jų santykiai iširo kur kas greičiau, lyginant su tais vaikinais ir merginomis, kurie intymiai suartėjo tik geriau vienas kitą pažinę.

„Skirtingas išsilavinimas, religija, tautybė ar buvusių partnerių skaičius draugystei nėra tokie svarbūs veiksniai kaip seksas“, – tokias išvadas paskelbė mokslininkai. Jų manymu, net sutampantys charakteriai ir požiūriai neišgelbėtų santykių, kurie prasidėjo nuo sekso.

Tyrimo rezultatas parodė, kad seksas po vestuvių sutvirtina santuoką. Lytinių santykių pradžios vilkinimas padeda porai išsaugoti pasitikėjimą vienas kitu ir sustiprina dvasinį ryšį. Tyrimo dalyviai, kurie delsė pradėti intymius santykius, teigia, kad tai padėjo išsaugoti jų draugystę.

Vaikinai ir merginos, lytiškai suartėję pasimatymų metu, prisipažino, kad jie kėlė per didelius reikalavimus partneriui ir per greitai prarado susidomėjimą juo. „Skirtingi seksualiniai lūkesčiai, nusivylimai ir pirmojo karto nesėkmės lovoje sugriauna galimybę užmegzti ilgalaikius santykius“, – teigė tyrėjai.

Kai kurie santykių ekspertai neigiamai žiūri į šių tyrimų rezultatą. Stebėjimas vyko trumpą laiką, nebuvo atsižvelgta į daugelį kitų kriterijų, kurie gali trukdyti poroms tęsti santykius. Mokslininkai mano, kad tokio tyrimo rezultatas nebus naudingas realiame gyvenime. Žmonės nesivadovaus patarimais atitolinti seksą ir bendrauti be lytinių santykių.

Siekiant tvirtų santykių ir bandant kurti tolimesnę ateitį, verta palaukti, kol atsiras vidinis ryšys. Jeigu nesiekiate susirasti antrosios pusės, pirmojo pasimatymo seksas liks tik vienos nakties nuotykiu.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *