Seksas per pirmą pasimatymą

Seksas per pirmą pasimatymą

1348686376725209

Jau dauguma senai nebesilaiko tokių bendravimo principų, kad seksu užsiiminėt tik po kažkiek laiko, pabendravus ir pažinus žmogų. Šiais laikais pirma pasimylime, o tada žiūrime, ar norime būti su tuo žmogumi, ar jis mums tinka, ar ne. Seksas per pirmą pasimatymą po truputį tampa gan elementariu ir lengvai suvokiamu ir prieinamu santykių modeliu. Kas tai, paleistuvystė, ar tiesiog viską palengvinanti mada? Norėčiau pakalbinti kelis pazintysxx.com narius ir paklausinėti jų nuomonės apie seksą per pirmąjį pasimatymą.

Pirmoji mano pakalbinta mergina, 24metų Augustė pasakoja, jog seksas pirmą pasimatymą jai jau senai tapo gan normali ir įprasta bendravimo forma ir visiškai nesureikšmina to: „ Taip jau yra, jei susitinki su žmogumi ir jei jis Tave traukia, o Tu jį, tai kodėl gi ne? Kam save tramdyt, susilaikyt… Mano nuomone, tai bendravime visiškai nieko nekeičia, ar pasimylėsi po kelių mėnesių pažinties, ar pirmą kartą susitikus“.

Daug tokių pasimatymų turėjai ir santykių, kurie prasideda nuo sekso?

Negaliu pasakyti, kad labai daug, bet kelis esu turėjus. Nemanau, kad čia kažkas smerkiamo, ar kažkokia paleistuvystė. Nebe tie laikai, kaip seksas būdavo tik priedas prie santykių. Manau dabar santykiai yra priedas prie sekso. Nesuprantu kam gaišti laiką, susitikinėti su žmogumi, jei net nežinai, ar jis Tau tinka lovoje. Juk seksas santykiuose vienas iš pagrindinių dalykų ir tik lovoje suderinami žmonės gali sukurti stiprią draugystę. Tad susitinki, jei abu to nori, kodėl ne. Jei būna gerai, bendrauji toliau. Jei nepatiko, išsiskirstai.

Bet nemanai, kad vyras nenorės užmegzti su Tavimi kažkokios rimtesnės pažinties, jei taip lengvai sutinki gultis į lovą? Juk atrodai lengvai prieinama.

Būna visokių niuansų. Čia manau priklauso nuo žmogaus požiūrio į viską. Labai viskas suverčiama ant moterų. Jei jau ji pasimyli pirmą kartą susitikus –  tai paleistuvė. O kaip gi vyras, kuris elgiasi taip pat? Jis tai ne paleistuvis, jei guldosi moterį? Kaip aš vadinu, „sovietinio mąstymo“ žmonių visada buvo ir bus dar ilgai manau. Jie tai vadina vertybėmis, o man tai paprasčiausiai atsilikimas. Mes patys kontroliuojam ir naudojamės savo kūnu ir sprendžiame ką su juo daryti, o ne kažkokios nuostatos. Rinktis žmogų ir ieškoti sau tinkamo, mano nuomone nėra blogai ir kažkas smerkiamo.

Esu užmezgus draugystę kuri truko kelerius metus, su žmogumi, su kuriuo mylėjausi pirmą kartą susitikus. Nuo to pasimatymo tapome neišskiriami, nes labai vienas kitam tikom. Seksas buvo per daug nuostabus, kad negalėjome tiesiog nebūti kartu. Esu klausus jo, ar tokia mūsų bendravimo pradžia, nemenkino mano savivertės prieš jį ir jis tik sakė, kad džiaugiasi, jog būtent taip viskas ir prasidėjo.

Kitas mano pakalbintas pazintysxxx.com narys 28metų Lukas teigia, jog jam labai patinka šiuolaikinė mada ir lengvai prieinamos moterys, bet rimties santykiams – jis tokios nesirinktų : „ Aš juk vyras ir man žinoma iš dalies patinka, kad šiais laikais nereik tempti gumos. Susitikinėti, leisti laiko ir pinigų, kad gautum ko nori. Juk vis tiek bendraujant tikslas tas pats – nusitempti į lovą. O šiais laikais viskas paprasta, moterys tapo lengvai prieinamos ir jei abu to norime, tą ir darome. Net ir per pirmą pasimatymą“.

Sakai, kad patinka, bet tokios moters gyvenimui kartu nesirinktum. Kodėl?

Kad ir kaip faina gauti viską iš karto ir be jokių pastangų, bet vyrai iš prigimties yra medžiotojai. Žymiai įdomiau yra stengtis pasiekti tikslą, eiti link jo. Tada gavus ko nori, ta pergalė žymiai saldesnė, nei gavus viską, be pastangų. Tokių moterų, kurios laikosi kažkokių nuostatų likę labai mažai. Bet jei sutinki gyvenime tokią, dėl kurios matai, kad verta stengtis – pradedi medžioti ją. Tai kelia azartą, susijaudinimą.. Mano nuomone, tik su tokia moterimi ir norėčiau būti kažkuo daugiau, nei meilužiai. Kad ir labai gera mergina lovoje bus, gavus ją per pirmą, manau neprilygs tai – kurios pradedi siekti. Tas seksas būna visiškai kitoks. Esu savo gyvenime turėjęs tokią merginą, kurios siekiau labai ilgai. Mes susitikinėjome, leisdavome laiką kartu, bet kaip viskas eidavo link sekso – ji mane atstumdavo. Tai žinoma mane pykdė, bet kartu ir kėlė azartą. Aš buvau labai atkaklus ir kaip pasiekiau ko noriu, nemoku apsakyt kokią euforiją jaučiau. Jaučiausi nugalėtojas. Su šia mergina po to pradraugavau 4metus. O su merginomis, su kuriomis seksu užsiiminėju jau pirmą kart susitikus, nesu užmezgęs rimtesnių santykių. Mes susitikinėjam, mylimės, bet kaip į potencialias partneres – aš nežiūriu. Esu tos nuomonės, jei lengvai gavau aš – lengvai gauna ir kiti.

Manau, kad dauguma žmonių tikrai apturėjo seksą pirmo pasimatymo metu. Kažkas stengiasi tai nuslėpti, laikydami nepadoriu elgesiu, kažkam tai įprasti gyvenimiški įvykiai. Vienaip ar kitaip, spręsti tenka jums ir jokios „visuomenės taisyklės“ nepapasakos, kuo baigsis jūsų istorija. Rinkitės tai, kas neprivers jūsų gailėtis – ar tai bus „taip“, ar „ne“ per pirmą pasimatymą.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.