Seksas ir alkoholis

Seksas ir alkoholis

Kalbant atvirai, seksas ir alkoholis turėtų būti visiškai nesuderinami dalykai. Tačiau realybė rodo, kad toks mąstymas – klaidingas. Galbūt alkoholis ir nėra pats geriausias pasirinkimas prieš audringą naktį, tačiau viskas priklauso nuo saiko jausmo. Gurkšnis gali tapti vaistu, o štai keli gurkšniai – nuodu.

Pagrindinis alkoholio poveikis – atsipalaidavimas. Dažnai moterys klaidingai mano, kad alkoholis daro jas seksualesnes. Taip yra tik dėl to, kad jos atsipalaiduoja ir tampa lengviau prieinamos. Iš pirmo žvilgnio gal ir neprastai skamba, tačiau pats lytinis aktas nėra toks jau nuostabus. Alkoholis slopina ne tik baimės jausmą, tačiau ir visus kitus pojūčius, todėl patirti malonumą moterims yra itin sunku. Vyriškiams – lygiai tas pats. Taurė brendžio gal ir nuslopins nerimą, tačiau butelys tikrai sužlugdys visą naktį.

Taip pat labai svarbu pasirinkti, ką gerti. Pavyzdžiui studentų taip pamėgtas alus turi vieną pagrindinę neigiamą savybę: nuo o norėsis ne į lovą, o į tualetą. Alus ima veikti iš lėto, todėl gal ir nepadauginsite, tačiau jus apims mieguistumas ir apatija.
Geriausia tokiu atveju rinktis vyną. Šis gėrimas turi naudingų medžiagų, gerinančių lytinę potenciją. Be to, vyno gėrimas yra ceremoninis procesas, todėl atsipalaiduosite ne tiek nuo pačio alkoholio, kiek nuo viso proceso.

Jei mėgsti stipresnius gėrimus, brendžio ar konjako taurelė tikrai nepakenks. Šie gėrimai puikiai stimuliuoja širdies kraujagysles, šalina nuovargį bei pakelia tonusą.

Svarbiausia – nepersistengti. Juk visame kame svarbiausia – kokybė. O seksas kokybiškas gali būti tik blaivioj stadijoj.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.