Seksas automobilyje – ką privalote žinoti

Intymūs meilės žaidimai automobilyje ne visada yra tokie paprasti kaip atrodo – nėra pakankamai vietos, trukdo vairas ar kitos dalys, nepakankamai atsilenkiančios sėdynės ir pan.

Apgalvokite pozą ir vietą. Akivaizdu, kad sekso poza „Misionierius“ nėra palanki seksui automobilyje. Taigi pagalvokite iš anksto, kokia sekso poza būtų patogiausia. Pavyzdžiui, idealiai tiktų visos sėdimos pozos. Taip pat nepamirškite, kad pasilinksminti galima ne tik automobilio viduje, bet ir išorėje.

Saugumas. Pagalvokite apie saugumą. Prieš pradėdami nepamirkite užtraukti rankinio stabdžio. Taip pat atkreipkite dėmesį į vietą, kurioje planuojate sustoti – tai turėtų būti ramus parkelis, kad nekiltų grėsmės, jog jei netyčia automobilis pajudėtų, jūs nenuriedėsite į ežerą ir pan. Taip pat svarbu, kad tai darytumėte kuo nuošalesnėje vietoje.

Pasirūpinkite švaros priemonėmis. Automobilis – tai ne viešbučio kambarys, todėl jei nepasirūpinsite viskuo iš anksto, nieks negalės jums padėti. Tad iš anksto pasirūpinkite tokiais paprastais dalykais kaip pagalvėlė, vanduo, tualetinis popierius ar servetėlės. Žinoma, nepamirškite ir prezervatyvų!

Švara. Pasirūpinkite, kad automobilis būtų švarus. Šiukšlės, dulkės ir nešvarūs sėdynių užvalkalai gali kaip reikiant pakišti koją.  Juk kur kas maloniau mylėtis švariame automobilyje.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Gairės: , , , ,

Komentarai: (0)


Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

[gallery columns="1" ids="1214,1215,1216,1217,1218,1219,1220,1221,1222,1223,1224,1225,1226,1227,1228"]
plastines operacijos
Dauguma vyrų, kalbėdami apie savo sekso partneres, apibūdina jas labai tiesmukai arba „LENTA“ arba „GERA“. Kokia gi ta „GERA LOVOJ“ moteris, ...
Forbes neseniai patalpino daugiausiai metinio pelno gaunančių super modelių sąrašą. Visos merginos yra be galo gražios, negana to - jos SUPER ...
orgazmas
...

Video

Apklausa

KAIP MANOTE, KOKIO ILGIO YRA VIDUTINIS LIETUVIO PENIS EREKCIJOS METU?

Loading ... Loading ...

Gairės

Kategorijos