sex-outdoors01Tikriausiai daugelis yra pasvajoję apie aistringą seksą atvirame ore. Kai kurie ne tik fantazuoja, bet ir ryžtasi išbandyti per atostogas. Paskui su nekantrumu laukia kitų – kad galėtų pakartoti! Tačiau seksas lauke yra labai delikatus reikalas, todėl reikia žinoti, kokiose vietose tai daryti geriausia, kokie pavojai gresia ir ką daryti, kad seksas gryname ore būtų jaudinantis ir karštas kaip vasaros saulė…

Galbūt ir jūs, kaip daugelis žmonių, galvojate, kad mylėtis atvirame ore yra nelegalu. Išskyrus tam tikrus atvejus, tai netiesa!

Taigi jei miegamajame įsigalėja rutina, gali būti, kad vienintelis būdas atgaivinti meilę – išbandyti tai, ko dar niekada nedarėte. Laikantis tokio sekso taisyklių nelieka rizikos būti užkluptiems.

Kaip minėta anksčiau, mylėtis atvirame ore nėra nelegalu, tačiau draudžiama tai daryti viešose vietose. Mylėjimasis viešoje vietoje Lietuvoje laikomas nedideliu chuliganizmu. Už tai gresia administracinė atsakomybė: nuo 100 iki 300 litų bauda arba areštas iki 30 parų. Tačiau nuošaliose vietose, kuriose nėra žmonių, tai daryti nėra draudžiama.

Nuosavas sodas – ši vieta tinkamiausia pirmam kartui atvirame ore. Ji suteikia šiek tiek privatumo, nes yra prie pat namų. Tačiau net ir nuosavame sode reikėtų paieškoti nuošalesnių vietų, kad netrikdytų kaimynų ir praeivių. Pavyzdžiui, pasislėpti už medžių, tvoros. Geriausios pozos – stovint.

Miškas vakare – vieta, norintiems aštresnių įspūdžių. Įsimylėjėliai turėtų pasitraukti nuo pagrindinio tako ir patogiai įsitaisyti medyje ar ant lapų krūvos. Be to, vasaros augalų kvapai gali veikti kaip svaiginantys afrodiziakai. Kad taptume dar mažiau matomi, apsirenkite maskuojančių spalvų drabužiais. Vengti ryškių spalvų. Tykantys pavojai: klajūnai ir smalsūs šunys. Geriausios pozos – stovint.

Paplūdimys – gerai paieškoję, tikrai rasite nuošalesnę smėlio kopą, augalų ar akmenų paunksnėje. Paplūdimyje būtina pasitiesti pledą, nes gali patekti smėlio ten, kur labiausiai nenorėtumėte. Jeigu paplūdimyje ketinate mylėtis užsienio valstybėje, pasidomėkite vietiniais įstatymais. Kai kurių šalių įstatymai už mylėjimąsi viešoje vietoje yra griežtesni nei mūsų šalyje. Geriausios pozos – gulint šonu.

Jūroje mylėtis galima visai nepastebimai. Be to, vanduo odą padaro jautresne prisilietimais. Tačiau reikia saugotis, kad nebūtų pašalinių žmonių, kurie galėtų stebėti, pavyzdžiui, pro žiūronus. Vandenyje patogiausia mylėtis stovint, kai moteris kojomis tvirtai apsiveja vyro liemenį.

Pievose, esančiose atokiau nuo gyvenviečių, mylėtis yra labai romantiška. Tačiau mylėtis ant šieno ar šieno kupetoje nėra taip patogu, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Įsitikinkite, kad netoliese nevažinėja traktoriai – ūkininkai tikrai neapsidžiaugtų aistros įkarštyje užtikę porelę. Ypač romantiška mylėtis pievoje naktį, kai danguje nė debesėlio ir žybsi žvaigždės. Atokioje pievoje galima atsipalaiduoti labiau ir išbandyti „jojikės“ pozą, kai moteris yra ant viršaus.

Jeigu vienas iš partnerių pasiūlo išbandyti seksą atvirame ore, greičiausiai jis pasiilgo aštresnių pojūčių. Kad ir kaip keistai tai skambėtų, bet pagrindinė priežastis viliojanti žmones išbandyti tokį seksą – jaudulys būti užkluptiems. Tačiau ne visiems jaukią aplinką iškeisti į malonumus gamtoje yra priimtina. Monotoniją sugriauti yra ir kitų būdų.

Mylėtis ne tik miegamajame, bet ir kitose namų vietose. Pavyzdžiui, ant virtuvės stalo, duše, prieš televizorių ant grindų ar net… spintoje.

Stebinti vienas kitą. Kartais ilgai kartu gyvenančios poros pradeda planuoti viską, net ir tai, kad mylėsis, pavyzdžiui 10 valandą vakaro. Pamirškite tai! Susitarkite, kad vaikus kurią dieną ilgiau prižiūrės draugai ar šeimos nariai ir tik grįžę iš darbo pulkite vienas kitam į glėbį. Mylėdamiesi visiškai nenusirenkite, palikite kokį drabužėlį ant kūno.

Liesti vienas kitą ne namuose. Daryti tai slapčia. Maža paslaptis dar labiau sujaudins ir suartins. Tikėtina, kad vos grįžę namo, norėsite kuo greičiau pasimėgauti meilės malonumais.