Ruduo – vyrams geriausias metų laikas seksui

Ruduo – vyrams geriausias metų laikas seksui

wallpaperDaugumai žmonių niūrios rudens dienos gadina nuotaiką. Jie jaučiasi apatiški, greičiau pavargsta, ilgisi saulėtų vasaros dienų. Neskubėkite nusiminti – ne viskas taip blogai! Vokiečių mokslininkai paskelbė naujieną, kad rudeninė „depresija“ nepaveikia seksualumo.

Organizmas prisitaiko prie metų laikų

Miuncheno mokslininkai iš Ludwigo Maximiliano universiteto užsibrėžė tikslą ištirti, kaip žmonių seksualinį gyvenimą veikia paros ir metų laikų kaita.

Biologai, vadovaujami profesoriaus Tillio Roennebergo iš Medicinos psichologijos instituto prie Miuncheno Ludwigo Maximiliano universiteto, pabandė atsakyti į klausimą, ar metų laikai daro įtaką žmonių lytiniam potraukiui. Ekspertai peržvelgė beveik visų pasaulio šalių gimimų statistiką. Jie išanalizavo milijardus duomenų , surinktų iš 166 pasaulio regionų, pradedant nuo XIX a. Atskaičiavę nuo žmonių gimimo datų devynis mėnesius, jie pastebėjo aiškius gimimų statistikos svyravimus.

Mokslininkai nustatė, kad žmogaus organizmas yra prisitaikęs prie metų laikų kaitos. Tai reiškia, jog kraujo spaudimas, augimas, imuninė sistema ir miegas cikliškai kinta, tai sustiprėja, tai susilpnėja.

Daugiau hormono dopamino

Žvarbų rudenį žmonės labiau ieško šilumos ir būna linkę suartėti. Anot biologų , ir mūsų smegenys šiuo laikotarpiu ima veikti šiek tiek kitaip. Dešiniosios kaktinės skilties, atsakingos už baimę, agresijas ir liūdnumą, aktyvumas sumažėja. Užtat daugiau kraujo priplūsta į tas smegenų sritis, kurios valdo švelnumo ir geismo jausmus. Rudenį pasigamina daugiau hormono dopamino, aiškina mokslininkai.

Rudenį seksas būna geriausias

Tad ruduo yra geriausias metų laikas seksui. Amerikiečių ir vokiečių hormonų tyrinėtojai atrado, kad vyrų testosterono kiekis kraujyje taip pat svyruoja priklausomai nuo metų laikų. Rudenį jis pasiekia savo apogėjų. Vyrai ima justi stipresnį seksualinį potraukį, tampa ištvermingesni ir emocingesni.

Tačiau rudenį suaktyvėja ne tik vyriški hormonai . Moterų organizmas šiuo metų laiku pasigamina daugiau estrogeno. Dėl to ir jos jaučia stipresnį poreikį mylėtis.

Tad neverta bijoti rudeninės „depresijos“ . Šis laikas gali tapti geriausiu metuose.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *