„RIM JOB“ arba RIMINGAS. Ar visi žinote kas tai?

Free-shipping-The-Sexy-girl-21-The-girl-looks-like-ass-crystal-font-b-Hemp-bIšbandoma vis daugiau naujovių sekse. Visaip bandoma sužadinti partnerį, stimuliuojamos įvairios erogeninės zonos. Dažniausiai rimingo sąvoką žino analinio sekso mėgėjai. Taigi, kas tas rimingas? Ir ką daryti, jei Tu to nori, o Tavo partneris ne?

RIMINGAS – tai analinės angos stimuliavimas liežuviu. Tai ypač švelnus būdas, nes liežuvis lankstus ir mitrus. Seilės ypatingai pagelbėja, kad įsiskverbimas liežuviu būtų pakankamai drėgnas ir sklandus. Šis oralinis stimuliavimas gali būti labai malonus, jautrus ir jausmingas tiems, kurie užsiima analiniu seksu ir jų analinė zona yra ypatingai jautri. Kai kurie užsiima rimingu, kad atpalaiduotų išangę analiniam įsiskverbimui. Kiti tai atlieka, kaip patį sekso aktą, ar jo paįvairinimą, aistrų sužadinimą ir panašiai.

Analinė anga turi manau daugiausia socialinių tabu, nei bet kuri kita kūno dalis. Vieni žmonės praktikuodami rimingą savo meilės guolyje, gali pajusti išdykėlišką virpulį, susijaudinimą ir didelį malonumą. Kitiems – tai paskutinis dalykas sekse, kurį norėtų išmėginti, net jie ir dievina, praktikuoja ir nesibaido analinio sekso. Tai dažniausiai susiję su psichologiniais faktoriais.

Dažnai vyras atlikdamas moteriai oralinį mėgsta ir per išangę perbraukti liežuviu. Bet retai kuriai moteriai, tai patinka ir kuri tam leidžiasi. Dažniausiai ši zona asocijuojasi su nešvara ir sunku atsipalaiduoti psichologiškai ir leistis tokiems oraliniams stimuliavimams ir eksperimentams. Jei jus tai jaudina ir norėtumėte tai išmėginti, ką turėtumėte pirmiausia daryti?

Nuteikimas: Pirmiausia turite pasikalbėti su savo sekso partneriu. Išsiaiškinti, ar tai jam priimtina. Jei nepriimtina, tai dažniausiai susiję su psichologinėmis baimėmis, todėl turėtumėte išsiaiškinti, ko labiausiai baidosi partneris ir kodėl jam tai TABU. Pasikalbėjus stengtis nuraminti partnerį, papasakoti iš savo pusės, kodėl to norite ir kodėl jus tai jaudina ir panašiai. Svarbiausia nespausti savo partnerio. Tokiems eksperimentams reikia laiko.

Susijaudinimas ir sužadinimas: Rimingas bus kur kas malonesnis ir smagesnis, jei prieš tai būsite pakankamai susijaudinęs, sujaudinęs savo partnerę ir sužadinęs jos visą kūną ir ypač užpakaliuką. Išbučiuokite ir išglostinėkite visą partnerės kūną, masažuokite užpakaliuką. Pradėkite jį bučiuoti, laižyti, leisdamiesi liežuviu prie išangės. Liežuviu liesdami išangę, nepamirškite tuo pačiu metu jaudrinti ir kitų moters erogeninių zonų, kaip krūtinė, ar vagina.

Pakankamas drėkinimas: Visada po ranka turėkite atsigerti, jei išdžiūtų burna. Maistiniai, oraliniai lubrikantai, taip pat puikiai tam tinka ir tinkamai sudrėkina. Jei nerimaujate dėl skonio ar kvapo, kvepiantys ir su skoniais lubrikantai slopina partnerio skonius ir kvapus.

Kaip ir minėjau, dažniausiai žmonių tabu lemia psichologiniai faktoriai. Jei jus tai jaudina, norėtumėte tai išbandyti, pirmiausia turėtumėte pasikalbėti su savo sekso partneriu ir prieiti prie tinkamos išvados. Ar leistis į tokius eksperimentus – ar ne.

 

Gairės: , , ,

Komentarai: (0)


Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

[gallery columns="1" ids="1214,1215,1216,1217,1218,1219,1220,1221,1222,1223,1224,1225,1226,1227,1228"]
plastines operacijos
Dauguma vyrų, kalbėdami apie savo sekso partneres, apibūdina jas labai tiesmukai arba „LENTA“ arba „GERA“. Kokia gi ta „GERA LOVOJ“ moteris, ...
Forbes neseniai patalpino daugiausiai metinio pelno gaunančių super modelių sąrašą. Visos merginos yra be galo gražios, negana to - jos SUPER ...
orgazmas
...

Video

Gairės

Kategorijos