Realistiškos sekso lėlės: sekso partneriai, kurie niekad Jūsų nepaliks

Realistiškos sekso lėlės: sekso partneriai, kurie niekad Jūsų nepaliks

Monet_2Jeigu manote, kad pripučiamos lėlės būna tik moteriško pavidalo ir skirtos tik vyrams, kurias galbūt matėte per bernvakarį – stipriai klystate.
Bauginančiai tikroviškos vyrų ir moterų lėlės jau čia, o tai reiškia, kad jums sekso pažinčių nebe prireiks (juokaujame).
Kompanija pasivadinusi Sinthetics parduoda moteriškos lyties lėles nuo 5,750 dolerių, o vyriškosios lyties lėles nuo 5,900 dolerių (hmm… nesąžininga! Tiesa?) Taip pat yra galimybė pritaikyti norimos spalvos akis, koreguoti strazdanas, pirsingus ir netgi įdegio spalvą už papildomus kelis dolerius.
Jūs netgi galite „sutrumpinti“ lėlės penį pagal savo poreikius, neatsižvelgiant į tai ar jis apipjaustytas ar ne.
Štai lėlė vardu Gabrielius, kuris „užsitreniravo“ 28cm ilgio apipjaustytą penį.1438326449-syn-rbk-1437855573-syn-cos-1437650724-penis
Ilgiesi savo vaikino ar merginos? Tai ne problema, jūsų lėlės išvaizdas gali būti kokios tik pageidausite jeigu tik jūsų antroji pusė sutiks būti nuskenuota bei padaryta jos kūno kopija. Puiki metinių dovana, kas norite…?
Lėlės negali pačios atsistoti ir stovėti nelaikomos, tačiau jos turi puikiai judančius sąnarius, todėl jų pozicijas galite kaitalioti į jums norimas.
Sinthetics svetainėje rašoma:
„Kojos gali būti sulenktos 90 laipsnių kampu per kelius. Šlaunys gali būti atstumiamos viena nuo kitos ar pritraukiamos viena prie kitos, tačiau tokioje pozicijoje jos ilgai nebus dėl silikono spaudimo. Rankos Sinthetics-1-470x705 MonetTattaip pat gali būti išskėstos pečių aukštyje ir pan. Šių lėlių judesių diapazonas yra sukurtas taip, kad atkartotų normalaus žmogaus judesius, tačiau ne akrobato galimybes.
Jei manekenas priešinasi jūsų norimai pozicijai, prašome jo neversti to daryti.“
Puslapis taip pat įspėja dėl moteriškosios lyties lėlių per energingo išnaudojimo:
„Saugokite savo manekeną ir elkitės su juo kaip su tikra moterimi, negalima per stipriai minkyti krūtinės ar plėšti, nes tokiu atveju gali atsirasti įtrūkimų ar įplyšimų. Įsitikinkite, kad galva pasukta taip, kad jos nežaloja kiti baldai ar daiktai. Atsargiai nurenkite ar aprenkite“

Ar supratote?!

IMG_73991438326451-syn-rbk-1437855574-syn-cos-1437648921-dol1Sinthetics6-470x705

 

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.