Priemonės sužadinančios aistra

Priemonės sužadinančios aistra

0273c04e060ed6bb6e823e7b3797ab8f

 

Kaip atsibosta tas pats per tą patį ir santykiuose vyrauja rutina, dažnai žmonės nepatenkinti savo seksualiniais santykiais, paguodos ir aistros pradeda ieškoti kito žmogaus glėbyje ir kitoje lovoje. Bet pasistengus ir pasinaudojus keliais patarimais, galima savo seksualinius santykius atgaivinti ir vėl jausti beprotišką aistrą ir geismą. Tad pateiksiu kelis patarimus, kuriais vadovaujantis galima vėl pradedi eiti iš proto dėl savo antrosios pusės ir nesvarbu kiek laiko esate kartu.

Pakeiskite aplinką ir techniką.

Išbandykite tai ko nebandėte, arba darėte jau labai seniai. Vienas iš pavyzdžių, tai seksas viešose vietose. Ekstremalūs pojūčiai žadina aistrą ir vėl kelia seksualinį susidomėjimą partneriu. Taip pat naujų pozų išbandymas, ar naujos sekso rūšies. Juk tikrai turite erotinių fantazijų ir noro kažką naujo išbandyti, pasidalinkite savo fantazijomis su partneriu, nustebinkite jį ir jis tikrai nustebins Jus.

Sekso žaisliukai

Sekso prekių parduotuvėse apstu visokiausių žaisliukų, kurie Jums padės patirti dar daugiau malonumo. Taip pat žaidimai su jais jaudins Jus abu. Galite abu išsirinkti sau tinkamą, tokia paieška tokių priemonių jau savaime žadina ir didina geismą, nekantrumą išmėginti. Beje, seksologų tvirtinimu, moterys, kurios sekso metu naudoja dar ir vibratorių, ne tik taip sustiprina savo libido, bet ir greičiau pasiekia orgazmą. O ir vyrukus jaudina toks pikantiškas vaizdelis, tad nebijokite eksperimentuoti.

Afrodiziakai

Kodėl nepamėginus sužadinti aistros maistu. Niekam jau ne paslaptis, kad kai kuriais maisto produktais galima sustiprinti lytinį potraukį. Pilna maisto produktų, kurie padės padidinti norą mėgautis sekso teikiamais malonumais. Vienas iš pavydžių, tai aštrus maistas, arba jūros gėrybės. Pamėginkite ir gal liksite nustebę.

Taip pat kvapai, veikia kaip afrodiziakai, vanilės kvapas, ar pačiulis, tad neprošal būtų nusipirkti eterinio aliejaus, ar tokio kvapo smilkalų.

Meilės lašeliai

Jų apstu sekso prekių parduotuvėse, skirtų tiek vyrams, tiek moterims. Tai maisto papildas, kurį reikia vartoti kelis kart dienoje. Poveikis kiekvienam individualus, kartais jaučiamas jau iš kart pavartojus, kai kuriems reik ilgesnio laiko, bet anksčiau ar vėliau rezultatas pajaučiamas. Atsipalaidavimas ir sekso potraukis padidėja.

Šiek tiek alkoholio

Juk ne veltui sakoma, kad geriausia meilužė – girta žmona. Tik žinoma reikia nepersistengti ir nepadauginti, nes tada jau tikrai nieko gero nebus. Bet nedidelis kiekis alkoholio privers atsipalaiduoti, geriau jaustis ir net galbūt pasiryžti išbandyti kažką, ką jau seniai norėjote, bet nedrįsote.

Erotinės nuotraukos ar web seksas

Manote tai skirta tik jaunuoliams, arba santykių pradžioje? Labai klystate. Pamėginkite iš niekur nieko nusiųsti savo partneriui erotinę savo nuotrauką ir stebėkite reakciją. Ypač vyrai sureaguoja labai jautriai ir iš kart suveikia jų fantazija, tad manau nekantraus grįžti namo pas Jus ir aistringai pamylėti. Taip pat, kodėl nepasiūlius užsiimti web seksu, jei esate šiuo metu toli vienas nuo kito, ši nauja patirtis tikrai turėtų pakurstyti aistras ir fantazijas.

Priemonių sužadinti vėl lytinį potraukį tikrai apstu, svarbiausia norėti pagerinti santykius ir susigrąžinti aistrą, o toliau jau viskas priklauso nuo Jūsų fantazijų ir TABU.

 

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *