Požymiai, jog moteriai trūksta sekso

Požymiai, jog moteriai trūksta sekso

20618

 

Dažnai laikomasi klaidingos nuomonės, jog moterys, kitaip nei vyrai, gali puikiai apsieiti ir be sekso ir, kad joms jo reikia žymiai mažiau. Net jei mergina ir sugeba nuslopinti savo geismą ir poreikį seksui, jo nebuvimas vis tiek pasireiškia jos elgesyje ir net išvaizdoje. Tad kokie būtent požymiai išduoda, kad mergina seniai neturėjusi lytinių santykių?

Pabandysiu apibūdinti moterį, kokia ji, ta kuri sąmoningai nusprendusi neturėti seksualinių santykių:

  1. Neišsimiegojusi. Moteris, neturinti pastovaus, reguliaraus sekso ir apskritai seniai jį turėjusi, skųsis prastu miegu, ar nemiga. Taip yra todėl, kad sekso metu išskiriamas oksidacinis hormonas, kurio paskirtis gaminti gamtinius raminamuosius.
  2. Susenusi. Sekso metu gaminama odai labai svarbi medžiaga – kolagenas. Jo paskirtis lyginti ir švelninti odą.
  3. Su odos problemomis ir uždegimais. Moteris neturinti lytinių santykių tikrai negali pasigirti ne tik elastinga oda, bet ir lygia, be spuogelių ir išbėrimų. Sekso metu gaminasi progesteronas, kuris yra atsakingas už greitą veido regeneraciją. Moters krūtinė taip pat palaipsniui netenka stangrumo, o raumenys pradeda atrofuotis (aišku suprantama ir taip dėl ko).

Sekso nebuvimas veikia ne tik moterų išvaizdą, bet ir elgesį:

  1. Nuolatos išsilieja ant aplinkinių. Moters organizmą ir sąmonę veikia endorfinų nebuvimas, dėl jo trūkumo suprastėja aplinkos suvokimas.
  2. Dažniau vartoja vaistus nuo skausmo. Jei moteris dažniau užsiimtu seksu, ji puikiai apsieitų ir be vaistų, nes oksitocinas ir estrogenas slopina skausmą.
  3. Nusilpęs imunitetas ir dažnas sirgimas. Lytiniai santykiai padidina antivirusinių antikūnių organizme net iki 30%.
  4. Suprastėjusi atmintis. Mylintis kraujas prisotinamas deguonies, kuris vėliau patenka į smegenis. O tai gerina atmintį ir geriau pasisavinamos žinios.
  5. Menka savivertė. Sekso nebuvimas veikia tiek moterų, tiek vyrų savivertę, pasitikėjimą savimi.

Taigi mylėkitės, nes seksas labai svarbus mūsų sveikatai, emocinei būsenai ir išvaizdai!

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *