Pirsingas intymioje vietelėje

Pirsingas intymioje vietelėje

200709101109-pix1Atsirandant vis daugiau ir naujų  kosmetinių technologijų, jos suteikia daugiau galimybių savęs išreiškimui. Aplinkinių  jau tikrai nesustebinsi, jog merginos  įsivėrusios auskarą į liežuvį, bambą, nosį, antakį,  ar lūpą. O nuo merginų taip pat neatsilieka ir vaikinai, puošiantys savo ausis ir veidą. Bet yra ir kita tendencija, auskariuku papuošti savo intymiąją vietelę.

Šiais laikais žmonės pirsingą intymiose vietose naudoja siekdami didesnio malonumo ir norint atrodyti seksualiau ir patraukliau. Auskarai intymiose vietelėse ne tik puošia, bet ir suteikia papildomos stimuliacijos sekso metu. Moterys, įsivėrusios auskarą į klitorių, ar į raukšlę virš jo, teigia, kad tai sustiprina ne tik jų pačių pojūčius, bet ir partnerio. O šio pirsingo dažniausiai griebiasi vyresnio amžiaus moterys, kurios labiau linkusios eksperimentuoti ir nori patirti naujų pojūčių. O papuošalo turėjimas ant lytinių lūpų, ar krūtų spenelių, atlieka daugiau dekoratyvinę funkciją.

Vyriškasis intymių vietų pirsingas daug įvairesnis: praduriama lytinio organo galvutė, apyvarpė, sėklidės, speneliai. Tikslas – vėl gi tas pats –  noras nustebinti, sužavėti savo partnerę ir patirti kuo daugiau malonumo.

Nežiūrint į pirsingo privalumus, didesnės stimuliacijos ir seksualinio pasitenkinimo, kas mūsų gyvenime užima tikrai svarbią vietą yra ir minusų. Pirma, su kuo tenka susidurti, tai infekcijos, kurias sukelia svetimkūnis, taip pat didelė „operacinės žaizdos“ tikimybė. Be to, galima susidurti ne tik su nepavojingomis bakterinėmis infekcijomis, kurias lengva išgydyti. Pagal statistika, dažnai būtent pirsingas tampa ŽIV, virusinio hepatito ir kitų pavojingų infekcijų priežastimi.

Kitas pavojus, kuris gali grėsti, įsivėrus auskarą į savo intymiąją vietelę yra alerginės reakcijos. Daugelio papuošalų sudėtyje yra nikelio, kuris susijungdamas su odos baltymais gali sukelti didelę alergiją. Iš pradžių tik aplink dūrio vietą, o vėliau gali paplisti ir po visą organizmą. Tai pasireiškia pabrinkimais, paraudimu, niežuliu ir perštėjimu, toje vietoje kur įvertas auskaras. Kitas alergijos simptomas, tai odos paviršiaus pakitimas, apsunkęs kvėpavimas, edema.

 

Prieš veriantis auskarus į intymias vietas, būtina žinoti, kad tai labai jautrios kūno vietos ir jautriai reaguojančios į šių vietų badymą ir dūrimą. Ir ar verta aukoti savo sveikatą dėl trumpalaikio ir negarantuoto malonumo….

 

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *