Penio dydis. Ar reikia dėl to jaudintis?

oral

Vyrai nerimauja dėl daugelio dalykų: karjeros, išvaizdos, stiliaus, taip pat ir… penio dydžio. Tikriausiai neatsirastų nė vieno vyro, manančio, kad penis gali būti per didelis. Tačiau kokį penį jau galima vadinti dideliu?  Tai galite žinoti tik palyginę save su kitais.

Koks yra didelis penis?

Į šį klausimą tikrai nėra paprasta atsakyti. Yra įvairių skaičiavimų, kokio ilgio yra vidutinis penio ilgis. Apžvelgus 17 skirtingų studijų, kuriose dalyvavo daugiau nei 15 tūkstančių vyrų, paaiškėjo, kad vidutinio penio ilgis erekcijos metu yra apie 13,2 cm.

 Kaip įvertinti savo penio dydį?

Matuoti penį turėtumėte būtinai erekcijos metu. Tiesiog paimkite centimetrą ir išmatuokite ilgį nuo pradžios iki pačio galiuko. Matuoti apimtį turėtumėte maždaug per vidurį.

Ar labai skiriasi penis ramybės būsenoje ir erekcijos metu?

Keletas tyrimų parodė, kad varpos dydis ramybės būsenoje nėra niekaip susijęs su varpos ilgio erekcijos metu. Tiesiog kai kurių vyrų penis erekcijos metu padidėja daugiau, kitų mažiau. Taigi mažas penis ramybės būsenoje nebūtinai reiškia, kad jis toks bus ir erekcijos metu.

Ar penio dydis susijęs su kitų kūno dalių dydžiu?

Iš tikrųjų susijęs. Bent keturi tyrimai atskleidė, kad ūgis susijęs su varpos dydžiu. Tačiau ši sąsaja nėra proporcinga. Kai kurie tyrimai parodė, kad susijęs gali būti ir svoris, tačiau kiti tyrimai tai paneigė. O kaip su rankomis ir pėdomis? Iš tiesų buvo bandoma aptikti šią sąsają, tačiau tyrimai neparodė ryškios koreliacijos tarp penio dydžio ir rankų ar pėdų dydžio. Tačiau kai kurie tyrimai atskleidė, kad su penio dydžiu susijęs pirštų ilgis. Kuo mažesnis dydžio skirtumas tarp rodomojo ir bevardžio  piršto (kai bevardis pirštas yra didesnis), tuo didesnis yra penio dydis.

Ar dar galite tikėtis, kad jūsų penis dar užaugs?

Jei jums dar nėra 21-erių, tada taip. Penis nustoja augti 16-21 metų.

 Ar vyrai objektyviai vertina savo penio dydį?

Vyrai ne visada sugeba objektyviai įvertinti savo varpos dydį. Keletas tyrimų atskleidė, kad kai kurių vyrų, kurie manė, kad jų penis yra nepakankamai dideli, iš tiesų pasididžiavimai buvo vidutinio dydžio. Taip pat nustatyta, kad moterys dažniau yra patenkintos savo partnerio pasididžiavimu nei vyrai vertina patys save.

Ar nuo varpos dydžio priklauso moters pasitenkinimas?

Iš tiesų moterims varpos dydis nėra svarbus. Pirmiausia todėl, kad didžiausią pasitenkinimą sukelia klitoriaus stimuliavimas, kuris yra išorėje. Antra, makštis prisitaiko prie varpos dydžio. Ir trečia, per didelis penis kartais gali sukelti diskomfortą sekso metu, o tai reiškia kad didesnis penis ne visada yra gerai.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Gairės: , , , ,

Komentarai: (0)


Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

[gallery columns="1" ids="1214,1215,1216,1217,1218,1219,1220,1221,1222,1223,1224,1225,1226,1227,1228"]
plastines operacijos
Dauguma vyrų, kalbėdami apie savo sekso partneres, apibūdina jas labai tiesmukai arba „LENTA“ arba „GERA“. Kokia gi ta „GERA LOVOJ“ moteris, ...
Forbes neseniai patalpino daugiausiai metinio pelno gaunančių super modelių sąrašą. Visos merginos yra be galo gražios, negana to - jos SUPER ...
orgazmas
...

Video

Apklausa

KAIP MANOTE, KOKIO ILGIO YRA VIDUTINIS LIETUVIO PENIS EREKCIJOS METU?

Loading ... Loading ...

Gairės

Kategorijos