Pėdų fetišas

man-kissing-womans-foot

 

Dažnai ir ypač vyrai, turi kažkokį savo seksualinio pobūdžio fetišą..  Juos traukia ir jaudina įvairūs daiktai ir drabužiai, pavyzdžiui: gražūs, glamūriniai apatiniai, aukštakulniai. Kiti jaučia silpnybę kai kurioms kūno dalims ir vietoms: lūpoms, liežuviui, seilėms ir t.t., kiti fotografijoms ir panašiai. Tų fetišų begalė ir visi skirtingi.. Bet sunku atrasti manau vyrą, kurio nevarytų iš proto moters kojos.. Tad norėčiau šiandien pakalbėti kaip garbinimo ir lytinio potraukio objektu tampa kojos, o jei konkrečiau, pėdos ir kojų pirštukai.

Dažną moterį tai gali nustebinti ir net leisti nepatogiai pasijausti, išgąsdinti. Juk daugumai atrodo, jog pėdos, tai tikrai nėra erotiška kūno dalis ir mano, kad jas reikia slėpti. Mažai kuri susimąstė, kad jos gali būti mylimojo fetišu ir net labiau jaudinti, nei krūtys ar sėdmenys.

Iš esmės, pėdų fetišizmas yra gan nekaltas reiškinys, kuris tikrai neturėtų sukelti sekso partnerei kažkokių moralinių ar fizinių traumų. Dažniausiai pėdas garbinantys vyrukai mėgsta jas laižyti, čiulpti kojų pirštukus, tarp jų kaišioti liežuvį, ar įsikišti pėdą į burną, sekso metu. Taip pat dievina bučiuoti ir masažuoti pėdutes. Turint tokį pėdų fetišistą partnerį labai lengva išvesti jį iš proto, užtenka avint aukštakulnius pradėti judinti kojų pirštukus ir vyras jau eina iš proto.. Žinoma yra ir rimtesnių metodų, tarp pavyzdžiui kojų ir pėdų garbinimas su tam tikrais vergystės elementais.

Ypatingai populiarus tarp tokių fetišistų, tai vadinamas „foot-job“, kaip būtent pėdomis masažuojama ir masturbuojama vyro varpa. Tai moteris gali daryti pati, arba leisti partneriui suspausti jos pėdomis savo pasididžiavimą ir imituoti lytinį aktą. Tokius vyrukus tai labai jaudina ir teikia didelį malonumą, o dar didesnį teikia spermos išliejimas ant pėdų ir kojų pirštukų..

Jeigu partneris prisipažino apie aistrą pėdoms, nebūtina iš kart nusistatyti ir lėkti nuo jo kaip nuo didžiausio iškrypėlio. Dauguma fetišistų negali atskleisti savo aistrų netgi žmonoms, tad jums tikrai pasisekė, jei partneris papasakoja apie tai, kas jam kelia didelį susijaudinimą ir malonumą. Taip pat, ne kiekvienas, kurį jaudina daili moters kulkšnis yra pėdų fetišistas. Fetišizmas, ne visada yra patologija ir seksualiniu sutrikimu laikoma tik tada, kai fantazijos trukdo gyventi pilnavertį seksualinį gyvenimą. Kada vyro nebeįmanoma kitaip sujaudinti, nei pėdų vilionėmis. Visais kitais atvejais belieka atsipalaiduoti ir mėgautis, nes tai gali tapti labai maloniais žaidimais ir Jums.

Ką daryti jei partneris prisipažino turintis tokį fetišą?

  • Į polinkį žiūrėkite supratingai ir mėgaukitės tuo. Jokiu būdu nesmerkite, nes partneris gali daugiau nepasitikėti Jumis ir tai labai trukdys tiek santykiams, tiek Jūsų seksualiniam gyvenimui.
  • Labai svarbu priežiūra ir estetiškas vaizdas. Jeigu vengiate pedikiūro, tai pats metas jį pasidaryti, juk nenorėtumėte, kad partneris bučiuotų jūsų neprižiūrėtas pėdutes. Svarbu susitvarkyti tiek nagučius, tiek pačias pėdas.
  • Aukštakulniai ir pėdkelnės –vienas iš pagrindinių aprangos detalių, kurios privers eiti iš proto.

 

Įdomu :  Nustebsite sužinoję, kad tarp pėdų fetišistų yra ir garsių žmonių kaip: daininkas Marlynas Mansonas, dainininkas Elvis Presley, menininkas Andy Warholas, rašytojas Fiodoras Dostojevskis, režisierius Quentinas Tarantino (kuris prisipažino, kad dievina Umos Thurman pėdas), aktorius Christianas Slateris, Jack Black ir net mergišius Giacomo Casanova.  

Gairės: , , ,

Komentarai: (0)


Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

[gallery columns="1" ids="1214,1215,1216,1217,1218,1219,1220,1221,1222,1223,1224,1225,1226,1227,1228"]
plastines operacijos
Dauguma vyrų, kalbėdami apie savo sekso partneres, apibūdina jas labai tiesmukai arba „LENTA“ arba „GERA“. Kokia gi ta „GERA LOVOJ“ moteris, ...
Forbes neseniai patalpino daugiausiai metinio pelno gaunančių super modelių sąrašą. Visos merginos yra be galo gražios, negana to - jos SUPER ...
orgazmas
...

Video

Gairės

Kategorijos