Pašėlusios sekso pozos kiekvienam zodiako ženklui! (2)

Pašėlusios sekso pozos kiekvienam zodiako ženklui! (2)

Sužinokite, kokias sekso pozas rekomenduojame jaučiams, skorpionams ir svarstyklėms!

Jautis. Šio ženklo atstovai yra patikimi ir dosnūs, todėl yra puikūs sekso partneriai. Tačiau jiems greičiausiai nepatiks niekas, kas yra ne horizontalioje pozicijose. Todėl visgi tinkamiausia yra tradicinė sekso poza „Misionierius“. Tik nemanykite, kad tai nuobodu. Jau pasistengs, kad į šią pozą pažvelgtumėte nauju žvilgsniu.

Skorpionas. Tai vienas seksualiausių ženklų, mėgstančių eksperimentuoti. Skorpionams puikiai tinka pozos, kurios atliekamos ne miegamajame ir pareikalauja lankstumo. Todėl rekomenduojame pozą „Pašėlusi pikčiurna“. Tai poza, kai moteris turi atsisėsti ant stalo ar, pavyzdžiui, skalbimo mašinos, o vyras stovi šalia veidu į partnerę. Jei yra galimybė, moteris gali kojas užkelti ant vyro pečių.

Žuvys. Žuvys yra romantiškos ir subtilios. Šio ženklo atstovai galėtų pamėginti sekso pozą“Žynys“. Vyras turi atsisėsti ant savo kojų, o moterys prieiti iš priekio ir apgaubti jo kūną savo kojomis. Tai labai intymi poza ir jums tikrai patiks!

Liūtas. Tai labai dramatiškas ženklas, visa galva pasineriantis į meilės žaidimus. Pirmiausia siūlome liūtui padaryti erotinį masažą su specialiu aliejumi. Nepamirškite gausių glamonių. Kai abu įkaisite, intymumo ir aistros dozę gausite įgyvendinę sekso pozą „Šaukštelis“ – abu atsigulkite šonu, vyras prieina iš nugaros.

Ožiaragis. Ožiaragiai yra labai žaismingi lovoje. Jei dar to nedarėte, būtinai išbandykite sekso pozą „Kaubojė“, tik atvirkščiai: vyras guli ant nugaros, moteris atsisėda ant jo nugara į veidą.

Svarstyklės. Šio ženklo atstovai puikiai bučiuojasi, todėl būtų tiesiog nusikaltimas to neišnaudoti. Taigi, žinoma, šių ženklų pozą – „69“. Mėgaukitės neskubėdami!

 

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *