Pašėlusios sekso pozos kiekvienam zodiako ženklui! (1)

Žmonės skaito savo horoskopą prieš priimdami sprendimus meilės ar finansiniuose reikaluose. Taigi  kodėl neturėtumėte naudotis horoskopu tam, kad paįvairintumėte savo seksualinį gyvenimą? Jūsų dėmesiui – sekso pozos kiekvienam zodiako ženklui.

Mergelė. Šio ženklo atstovai yra labai prestižiški ir puikūs analitikai. Todėl mergelės neturėtų rinktis per daug sudėtingų sekso pozų. Pavyzdžiui, tiktų sekso poza „Tigras“ – tai misionieriaus poza, tik moteris pritraukia savo kojas prie krūtinės.

Vandenis. Šio ženklo  atstovai garsėja kaip mėgstantys eksperimentus ir pasižymintys neribota laisve. Todėl jiems puikiai tiktų sekos poza „Šlapia tūbelė“. Vyras turėtų atsisėsti vonioje, o moteris ant jo atsukusi jam nugarą.

Avinas. Avinai yra drąsūs ir nepriklausomi, todėl ir sekso pozos turėtų būti atitinkamos. Pavyzdžiui, vyras galėtų atsisėsti ant kėdės, o moteris ant jo atsisukusi į jį veidu.

Dvyniai. Šio ženklo atstovai yra kūrybingi ir energingi, todėl jiems puikiai tiks poza „Taip!“. Moteris turi atsigulti ant pilvo, o vyras ant jos iš viršaus. Pasiruoškite neįtikėtiniems pojūčiams!

Vėžys. Vėžiai yra gana nenuspėjami lovoje. Vieną naktį jie gali būti labai romantiški, o kitą net šiek tiek šiurkštūs. Jų kintančiai nuotaikai įdėliai tinka sekso pozos, kai mergina yra viršuje. Jei būsite romantiškai nusiteikę, galėsite žvelgti į partnerės (-io) akis. Na, o jei norėsis aštresnių pojūčių, pasitelkite antrankius ar atsisėskite nugara į partnerį.
Šaulys. Tai gana nenuspėjamas ženklas, mėgstantis seksą be ribų. Todėl šiam ženklui verta išbandyti sekso pozą „Voras“. Vyras atsisėda, ištiesia kojas prieš save ir atsiremia rankomis į grindis ar lovos čiužinį. Moteris atsisėda priešais sulenkusi kojas.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Gairės: , , , , , ,

Komentarai: (0)


Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

[gallery columns="1" ids="1214,1215,1216,1217,1218,1219,1220,1221,1222,1223,1224,1225,1226,1227,1228"]
plastines operacijos
Dauguma vyrų, kalbėdami apie savo sekso partneres, apibūdina jas labai tiesmukai arba „LENTA“ arba „GERA“. Kokia gi ta „GERA LOVOJ“ moteris, ...
Forbes neseniai patalpino daugiausiai metinio pelno gaunančių super modelių sąrašą. Visos merginos yra be galo gražios, negana to - jos SUPER ...
orgazmas
...

Video

Apklausa

KAIP MANOTE, KOKIO ILGIO YRA VIDUTINIS LIETUVIO PENIS EREKCIJOS METU?

Loading ... Loading ...

Gairės

Kategorijos