PASAULINĖ SEKSO STATISTIKA

sexy-couple-bed

 

Ar būtumėte kada pagalvoję, kad seksu užsiimantys patys žiauriausi yra Britanijos gyventojai, patys jautriausi ir neištikimiausi yra amerikiečiai, o tradicinį seksą mėgsta – indai? Tokią statistiką padarė ir išsiaiškino naujos mokslo šakos – lyginamosios seksologijos – kūrėjai.
Londono sociologai net 5 metus tyrė lytinio ir šeimyninio gyvenimo aspektus Prancūzijoje, Olandijoje, JAV, UK, Malaizijoje, Šveicarijoje, Indijoje ir Kanadoje. 
Ir štai kas paaiškėjo: 
Anksčiausiai iš visų seksualinį gyvenimą pradeda Vokietijos piliečiai. Seksu jie pradeda užsiiminėti dar net nesulaukę 17 metų (Palyginimui: Lietuvos jaunimui seksas pradeda rūpėti vidutiniškai 13 metų). O vėliausiai lytinius santykius pradeda indai: vaikinukai – tik sulaukę 21metų, o panelės – 18 metų.

Palankiausiai į homoseksualumą žiūri Prancūzijos piliečiai –  4,9% teigia nors kartą turėję seksą su vyru. Kitaip, nei švedai, kurie yra patys heteroseksualiausi, nes seksą vyras su vyru patyrę 2,6%.  Lesbietiškų santykių mėgėjų daugiausiai JAV, net 3,6 % merginų, kurios teigia bent kartą bandžiusios mylėtis su mergina, arba tai darančios nuolatos. O kukliausios olandės: tarp jų sekso su savo lyties atstove ieško 1,4% apklaustųjų .

Anksčiausiai išteka ir vedybinį gyvenimą pradeda indės. Maždaug sulaukdamos 20 metų, o vyriausios išteka Vokietijos merginos, dažniausiai kokių 27 metų.

Šeimyniškiausi nustatyti Britanijos piliečiai. Kasmet 1000 britų tenka apie 10,6 santuokos. Mažiausiai vedybų – Malaizijoje (3,1 1000 gyventojų).

Skyrybų lyderė JAV. Kiekvienais metais ten išsiskiria 4,6% sutuoktinių. Mažiausiai skyrybų Olandijoje ir Prancūzijoje. Pasak mokslininkų, didelį skyrybų procentą Jungtinėse Amerikos Valstijose lemia piliečių nuomonė ir teigiamas požiūris į neištikimybę.  JAV iš 100 žmonių – pusę jų būna neištikimi. Patys ištikimiausi yra Kanados gyventojai  ir bent kartą neištikimi buvo 34%  kanadiečių.

Prostitucija pirmauja Indijoje – ten prostitučių net 2,3 milijono. Antrą vietą užima JAV  – 0,5 milijono, trečioje vietoje yra Vokietija, ten apie 200 000 prostitučių. Prostitucija nelegali tik JAV, Indijoje, Kanadoje ir Malaizijoje.

Švedijos piliečiai patys neatsargiausi, net 57% užsiimantys seksu su nepažįstamais – nenaudoja prezervatyvų. O Vokietijos piliečiai prezervatyvais nesinaudoja per atsitiktinius santykius apie 20%.

Pajėgiausiais ir ištvermingiausias lovoje pripažinti prancūzai. Statistinis šios šalies gyventojas per metus vidutiniškai maždaug mylisi 144 kartus. Antroje vietoje indai – 138 kartai per metus, trečioje – Britanijos gyventojai – 135 kartai per metus. Mažiausiai seksu užsiiminėja Malaizijos ir Švedijos gyventojai, jie per metus pasimyli apie 100-102 kartus.

Nors daugiausiai seksu užsiima Prancūzijos piliečiai, bet paauglystėje vaikų susilaukia daugiausiai JAV. Tūkstančiui amerikiečių tenka 49 paauglės (15 – 19 metų) motinos. Nelabai nuo amerikiečių atsilieka ir indės, o atsargiausios ir protingiausios – jaunosios olandės ir mamomis tampa 4 iš 1000. O abortui dažniausiai ryžtasi JAV pilietės, rečiausiai – Indijos.
Grubų ir žiaurų seksą labiausiai mėgsta britai. Net 38% gyventojų savo meilės žaidimams naudoja antrankius ir kitus BDSM aksesuarus. O tik 5% nuo jų atsilieka JAV piliečiai, o tradiciško sekso mėgėjai – indai ir Malaizijos gyventojai.
Daugiau nei pusė amerikiečių ir kanadiečių patinka žiūrėti pornofilmus ir vartyti suaugusiųjų nešvankius žurnalus. Labiausiai stebina, kad tai mažiausiai patinka vokiečiams.
Kitos statistikos ir tyrimo rezultatai

Apie seksą bent kartą per parą pagalvoja beveik puse britų vyrų.  Jiems net neprilygsta temperamentingieji ir karšto kraujo italai, kurie per parą bent kartą apie seksą pagalvoja vos 28% vyrų. O mažiausiai apie seksą minčių rezga pajėgieji prancūzai, kurie apie seksą kasdien galvoja tik vienas iš dešimties vyrų.
Iš visų tautybių moterų, apie seksą mažiausiai galvoja ir mąsto italės, ispanės ir prancūzės, o daugiausiai – Švedijos moterys.

 

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Gairės: , , ,

Komentarai: (0)


Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

  Atrodo gan keistas klausimas, tiesa? Bet jau ne kartą visi esame girdėję iš pačių medikų, kad 2 kartai sekso per savaitę ...
Būkime atviri, bet vyrai patenkinti savo moteris oraliniu būdu – nelabai moka. Ir ne todėl, kad niekada nemėgino, o apskritai, tai ...
  Daugelis vyrukų net nenutuokia, ar jų meilės įrankis mažas ar didelis ir kokie apskritai būna vyrų peniai. Daugelis mokslinių tyrimų rodo, ...
  Artėjantis pavasaris, tai gamtos nubudimo ir atsinaujinimo metas. Mums taip pat norisi tokiu laiku atšviežinti nusistovėjusius santykius ar net užmegzti naujus.  Šv. ...
  Dažnai vyras, kuris nori sekso, bet negali - vadinamas impotentu. Bet kaip pavadinti vyrą, kuris gali, bet va nenori? Aseksualu. Dažniausia užklausa ...
  Vyriškasis organas manoma gali būti vienas iš geriausiai ištyrinėtų ir garsiausių organų planetoje. Jis įamžintas monumentuose, tautosakoje, senovės graikų statulose, piešiniuose ...
  Ekspertų teigimu, mūsų organizmas yra užprogramuotas atsibusti išmiegojus maždaug 7-8 valandas. Tiems žmonėms, kurie keliasi tarp 5.22 ir 7.22, nepriklausomai nuo ...
  Dažnai laikomasi klaidingos nuomonės, jog moterys, kitaip nei vyrai, gali puikiai apsieiti ir be sekso ir, kad joms jo reikia žymiai ...

Video

Apklausa

KAIP MANOTE, KOKIO ILGIO YRA VIDUTINIS LIETUVIO PENIS EREKCIJOS METU?

Loading ... Loading ...

Gairės

Kategorijos