Pakuždėk man į ausį ką nors erotiško…

sexy5

Žodžiai gali sujaudinti ne mažiau nei glamonės. Tačiau pakuždėti partneriui į ausį ką nors erotiško ne visada yra taip paprasta. Todėl patariame, kaip įaudrinti partnerį žodžiais.

  1. Pasirinkite tinkamą laiką. Kai jos galūnės dilgčioja iš malonumo, tikrai ne laikas į ausį jai kuždėti ką nors erotiško. Pradėkite tai daryti iš pradžių, o lemiamą akimirką geriau patylėkite – duokite jai laiko išgyventi nuostabius pojūčius.
  2. Nemeluokite. Nesakykite nieko, kuo iš tiesų netikite – jūsų balso tonas tai išduos. Jei pasakysite, kad jos krūtinė jus užveda, jei taip nėra, šie žodžiai greičiau nuskambės juokingai ir nepasieksite savo tikslo.
  3. Atskleiskite savo jausmus. Tikrai nereikia žiūrėti krūvos erotinių filmų, kad sugalvotumėte, ką pasakyti. Pasakykite tiesiog tai, ką tą akimirką jaučiate ar ką darote ir stebėkite, kaip jūsų partnerė ar partneris reaguoja.
  4. Kalbėkite ne tik prieš, bet ir po sekso. Kalbos po sekso – tai puiki įžanga kitam kartui. Pasakykite, kad jums patiko, kaip jis ar ji…
  5. Drąsinkite vienas kitą. Nepamirškite pasakyti savo partneriui (-ei), koks jo/jos veiksmas jums labiausiai patiko. Skatinkite vienas kitą išbandyti vis daugiau ir daugiau.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Gairės: , , ,

Komentarai: (0)


Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

[gallery columns="1" ids="1214,1215,1216,1217,1218,1219,1220,1221,1222,1223,1224,1225,1226,1227,1228"]
plastines operacijos
Dauguma vyrų, kalbėdami apie savo sekso partneres, apibūdina jas labai tiesmukai arba „LENTA“ arba „GERA“. Kokia gi ta „GERA LOVOJ“ moteris, ...
Forbes neseniai patalpino daugiausiai metinio pelno gaunančių super modelių sąrašą. Visos merginos yra be galo gražios, negana to - jos SUPER ...
orgazmas
...

Video

Apklausa

KAIP MANOTE, KOKIO ILGIO YRA VIDUTINIS LIETUVIO PENIS EREKCIJOS METU?

Loading ... Loading ...

Gairės

Kategorijos