ORALINIS JAI (2)

CherryandSpence+OntarioCouplesBoudoirPhotographers+008

 

Dauguma vyrukų malonina savo sekso partneres oraliniu seksu. Vieni tiesiog dievina tai daryti ir jiems patiems tai teikia didelį malonumą, kiti tai daro iš pareigos, kad mainais patys gautų oralinio sekso. Aš pateiksiu keletą oralinio sekso patarimų ir subtilybių, kaip išvaryti savo partnerę iš proto.

 

 • Norėk ją pamaloninti

Tu negali daryti to iš pareigos ir vien tam, nes žinai, jog ji atsilygins tuo pačiu ir gausi oralinį pats. Tu turi norėti ten pats nusileisti ir pamaloninti savo merginą. Labai jaučiasi ir yra akivaizdu, kaip tai daroma su dideliu noru, kada jaučiamas pasitenkinimas pačiam tai darant ir kada tai daroma tiesiog iš pareigos.

 • Taikyk „kietą“ liežuvį

Judesiai švelniu liežuviu – gerai, bet kartais kutena. O kietas ir įtemptas liežuvis teikia daugiau malonumo, pojūčiai aštresni, malonesni ir labiau jaudinantys. Švelnumas veža, bet kietumas gali suteikti dar didesnį malonumą.

 • Įsiskverbk į jos vidų – liežuviu

Jei nori ypatingai daug malonumo suteikti, įeik į ją savo liežuviuku… Įtempk jį kiek įmanoma daugiau ir sukišk jį į jos vidų. Priversi ją „aiktelėti“ iš malonumo ir naujų pojūčių.

 • Pasitelk į darbą pirštukus

Visiems žinoma, kad liežuvis yra pagrindinis oralinio sekso instrumentas, tačiau jei į oralinio sekso glamones pasitelksi kelis pirštus, suteiksi dar daugiau malonumo savo partnerei. Taip Tu galėsi manipuliuoti jos kūnu iš vidaus ir liežuviu tęsti, ką pradėjai.

 • Judėk lėtai

Sekso metu didelį malonumą teikia lėti judesiai, kaip partneris neskuba, mėgaujasi. Pradėk nuo lengvų, švelnių lyžtelėjimų ir palaipsniui daryk kiekvieną lyžtelėjimą ilgesnį, stipresnį ir apimk vis didesnę išorinių lūpų dalį. Ir įsimink: neskubėk, laikyk lėtą ritmą ir iš merginos dejonių ir judesių suprasi, kad jau reikia intensyvesnių ir greitesnių glamonių, tada ir greitink tempą.

 • Žaisk su jos užpakaliuku

Žaisdamas pirštais su jos „katyte“, nepamiršk ir kitos skylutės, kuri randasi visai šalia. Nykščiu gali tiesiog glostyti jos užpakalio skylutę. Jeigu ji leisis ir matysi, kad jai tai patinka, gali sudrėkinti pirštą jos sultyse, arba savo seilėm  ir lėtai (labai atsargiai) įkišti jį į užpakaliuką, švelniai stimuliuoti ir tą vietelę.

 • Išbandyk mėtinį saldainį

Išbandyk oralines glamones su mėtiniu saldainiu. Patalpintas burnoje saldainis suteiks jaudinančią sensaciją jos klitoriukui. Šaldantis jo poveikis turėtų tikrai patikt Tavo merginai ir ji raitysis iš malonumo.

 • Masažuok visą kūną

Tenkinant savo partnerę oraliniu, faktiškai visas jos kūnas Tau prieinamas ir pasiekimas. Tad glamonėk visur kur tik pasieki, tai suteiks jai dar daugiau malonumo, jaudins ir leis kuo greičiau patirti orgazmą.. Ypač jei glamonėsi jos krūtinę ir užpakaliuką.

 • Praskėsk jos lytines lūpas

Naudok pirštukus išorinėms lūpoms praskėsti (klitoriaus zonoje). Laižyk jos klitoriuką, o šaltas oras padarys visą likusį darbą. Taip pat neužmiršk pirštų pagalvėlėmis masažuoti jos makšties lūpas ir įkišti pirštukus į jos vidų.

 • Suglausk jos lūpas

Švelniai suspausk jos makšties lūpas. Laižyk vieną pusę ir vėliau pereik prie kitos. Laižyk intensyviau ten, kur yra jos klitoriukas.

 • Čiulpk klitoriuką

Jei matai, kad Tavo partnerė mėgaujasi Tavo lūpų ir liežuviuko teikiamais malonumais, pabandyk jo suteikti dar daugiau. Apglėbk lūpomis jos klitoriuką ir pačiulpk švelniai. Tik neskubėk ir laikyk ausis įtempęs –         Tau svarbu išgirsti jos reakciją.

 • Kaitaliok liežuvį bei savo “kotą“

Paeiliui kišk liežuvį ir vėliau, savo “kotą“. Kurį laiką intensyviai laižyk jai ir vėliau pakilk  ją pabučiuoti (tuo tarpu įeik į ją su peniu). Po minutės ištrauk, nusileisk žemyn ir pradėk iš naujo jai laižyti.

 

Pasitelkęs šiuos patarimus, turėsi puikią progą padaryti ypatingai daug malonumo teikiantį oralinį, bei palikti jai neišdildomą įspūdį. Juk oralinis geidžiamai moteriai (jei ten viskas tvarkinga) – tikra palaima, tad ne tik jai leisk mėgautis tuo, bet mėgaukis ir pats. Vyrai, kurie gyvena aktyvų seksualinį gyvenimą, brangina santykius ir nori kuo daugiau malonumo gauti mylėdamiesi, jie labai palankiai žiūri į kunilingą. Ir tai daro! O tie, kurie vengia, manau, tik pralaimi, o ne išlošia meilės srityje

 

 

Gairės: , , , ,

Komentarai: (2)

 1. Ilja parašė:

  Ryto gėlės pabudimas.
  Tavo akys vis dar užmerktos, guli jaukiai susisukusi į kamuoliuką, be jokių minčių, rūpesčių, aistros, tarsi neatsiskleidęs gėlės žiedas. Tavo juosmenį pradeda kutenti bučiniai – tarsi pirmi saulės spinduliai, tarsi rytinis vėjas. Atrodo, kad rasos lašeliai susilieja ir teka tavo žiedų lapais žemyn. Tas keistas jausmas kai malonumas pažadina aistrą. Tu vis dar užsimerkusi tačiau iš lėto išsitiesi, tarsi ryte pražystanti gėlė. Tavo kūnas nori sugerti daugiau saulės spindulių, pajusti daugiau rytinio vėjo kutenimo. Vos juntamais prisilietimais pradedu ragauti tavo žiedo nektarą. Kiekviena žiedo klostė jaučia drėgną, švelnų prisilietimą. Tavo žiedas atsiskleidžia savo nuostabų grožį. Lūpos tarsi malonumo kupolas apgaubia piestelę. Kupole mes šokame valsą, tačiau dabar tu nori šokti tango. Mums bešokant prasideda laukinės gamtos stichija. Į tave trenkia žaibas, jaučiu tavo kūno virpėjimą, jaučiu kaip tavo rankų pirštai suspaudžia mano plaukus. Dabar tu atsimerki. Tavo akys blizga. Dar niekada nemačiau tokių gražių akių.

 2. Inulja parašė:

  Like oral⚥


Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

  Atrodo gan keistas klausimas, tiesa? Bet jau ne kartą visi esame girdėję iš pačių medikų, kad 2 kartai sekso per savaitę ...
Būkime atviri, bet vyrai patenkinti savo moteris oraliniu būdu – nelabai moka. Ir ne todėl, kad niekada nemėgino, o apskritai, tai ...
  Daugelis vyrukų net nenutuokia, ar jų meilės įrankis mažas ar didelis ir kokie apskritai būna vyrų peniai. Daugelis mokslinių tyrimų rodo, ...
  Artėjantis pavasaris, tai gamtos nubudimo ir atsinaujinimo metas. Mums taip pat norisi tokiu laiku atšviežinti nusistovėjusius santykius ar net užmegzti naujus.  Šv. ...
  Dažnai vyras, kuris nori sekso, bet negali - vadinamas impotentu. Bet kaip pavadinti vyrą, kuris gali, bet va nenori? Aseksualu. Dažniausia užklausa ...
  Vyriškasis organas manoma gali būti vienas iš geriausiai ištyrinėtų ir garsiausių organų planetoje. Jis įamžintas monumentuose, tautosakoje, senovės graikų statulose, piešiniuose ...
  Ekspertų teigimu, mūsų organizmas yra užprogramuotas atsibusti išmiegojus maždaug 7-8 valandas. Tiems žmonėms, kurie keliasi tarp 5.22 ir 7.22, nepriklausomai nuo ...
  Dažnai laikomasi klaidingos nuomonės, jog moterys, kitaip nei vyrai, gali puikiai apsieiti ir be sekso ir, kad joms jo reikia žymiai ...

Video

Gairės

Kategorijos