Oralinio sekso pozos: „Priklaupimas“

Oralinio sekso pozos: „Priklaupimas“

Tai viena iš labiausiai vyrus jaudinančių oralinio sekso pozų. Moteris atsigula ant nugaros, galvą patogiai padėdama ant pagalvės. Vyras apžergia moterį ir atsiklaupia ant kelių prie pat jos veido, kad jai būtų patogu čiulpti penį. Tokioje pozoje daugiau iniciatyvos imasi pats vyras, todėl patartina iš anksto susitarti, kas moteriai priimtina, o kas ne, nes įsiskverbimas gali būti ir labai gilus.

Vyrams

 • Kad patiems nereikėtų smarkiai judėti, galite suimti rankomis moters galvą, ir judinti ją prisitaikydamas prie savo judesių takto.
 • Jei mergina po galva neturi pagalvės, galite rankomis atsiremti į lovą už jos galvos ir šiek tiek kilstelėti klubus, kad penis atsidurtų virš jos, o ne priešais ją.

Moterims

 • Rankomis galite liesti vyro sėklides, suteikdama jam papildomo malonumo
 • Jei norite reguliuoti įsiskverbimo gylį, rankomis prilaikykite vyro klubus, tokiu būdu nurodydama judėjimo greitį.Patiko straipsnis? Pasidalink:

13 minčių apie “Oralinio sekso pozos: „Priklaupimas“

 1. man visada taip vaikinas daro, bet man nelabai patinka, kai pradedu springt :[

 2. man dvylika metu as esu sestokas ir su savo mergina nastia [naste] as tokiu budu bandziau jai patiko si poza nes ji visoms mergoms ispasakojo

 3. Si poza patraukli vyrams,o merginom ne itin sprinkstu visados….ir nematau tame jokio malonumo. Daugybe pozu sukuriamos nepatogios merginoms.

 4. jus savo springimus mergos pasilikit sau net slykstu pasidaro ka jus ten relybiai isdarynejat dar vaikai rasineja 12 metu apie savo patirty.

 5. pasikartosiu, cia dulkinimas i burna, o ne oralinis…

 6. Video klipo pavadinimas „Fuck Face“
  „Veido Dulkinimas“

 7. Man visada taip vaikinas daro, bet man nelabai patinka, kai pradedu springt. :(

 8. tai Laurute,gal paprasyk,kad taip giliai nekistu,tada gal nespringsi,o kaifa gaudysi..Juk jei visada Tau taip daro,reiskias patinka ir Tau si poza!!Idomu ar nuryji kai jis nuleidzia i Tavo isdykusia burnyte!?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *