Nutraukto lytinio akto minusai

Couples 2

 

Šiais laikais, tai manau pati populiariausia ir dažniausiai naudojama apsisaugojimo priemonė, ypač ilgalaikiuose santykiuose.  Statistikos duomenimis, rytų Europoje, įskaitant ir mus, šią priemonę praktikuoja apie 70 procentų žmonių. Tik ar visi žinome minusus šio apsisaugojimo būdo?

Nutrauktas lytinis aktas – tai apsisaugojimo nuo nėštumo būdas, kai vyras, pajutęs, jog tuoj baigs ištraukia penį iš moters makšties ir baigia ne viduje, o išorėje.

Kenkia sveikatai

Gydytojų teigimu, net pusė vyrukų, kurie turi problemų su prostatitu po 30 metų, nuolatos ir reguliariai praktikavo nutrauktą lytinį aktą. Net jauniems vyrams naudojantiems šį būdą atsiranda susijaudinimo ir potencijos sutrikimų. Pirmasis simptomas – nesugebėjimas susijaudinti. Vėliau kyla dar didesnių problemų, kol vyras gali tapti visišku impotentu. Taip pat pradedama teigti, jog tai kenkia ir moters sveikatai.

Neapsaugo nuo neplanuoto nėštumo

Tikimybė pastoti gana didelė praktikuojant šį būdą. Dar prieš ejakuliaciją iš vyro varpos išsiskiria skystis, kuriame gali būti spermatozoidų. Todėl dauguma teigia, kad jei tai pagrindinis jūsų apsisaugojimo būdas, anksčiau ar vėliau moteris pastos.  Todėl patartina dar skaičiuoti moters vaisingas dienas ir jomis naudoti papildomą kontracepciją.

Lytiškai plintančių ligų pavojus

Puiku, kaip ši apsisaugojimo priemonė naudojama ilgalaikiuose santykiuose. Bet kaip taip rizikuoja vyrukai per vienkartinius nuotykius, ar turint daug neįpareigojančių santykių, gali baigtis tikrai blogai. Prezervatyvai yra vienintelė apsaugos priemonė nuo lytiškai plintančių ligų.

Įtampa

Dažnai tokio sekso metu sunku atsipalaiduoti tiek vyrams, tiek moterims. Merginoms baisu, kad vaikinas nespės laiku ištraukti. O vaikinai prisiima didelę atsakomybę, jie turi ne tik patenkinti moterį, bet ir laiku ištraukti, todėl dažnai jiems sunku pilnai atsipalaiduoti, nes turi galvoti apie kiekvieną veiksmą.

Laukimas

Dažniausiai porose, kurios praktikuoja šį būdą, laukimas yra pastovus reiškinys. Todėl dažnai gyvenama baimėje, kad ši priemonė pavedė ir nurimstama tik tada, kaip moteris suserga mėnesinėmis.

Nepasitenkinimas

Didelė dalis moterų patiria orgazmą tik tada, kaip baigia vyras. Todėl ne maža tikimybė, kad šis nutrauktas lytinis aktas trukdo pajusti didelį malonumą ir pasitenkinimą. Taip pat dauguma moterų labai jaudina vyrų artėjimas prie kulminacijos ir šis būdas gali sugadinti visą malonumą.

Net jei nėštumas nėra Jums didžiausia problema, vis tiek turite atsižvelgti ir kitus nutraukto lytinio akto minusus, kaip lytiškai plintančios ligos ir su laiku atsirandančios sveikatos problemos.

 

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Gairės: , , , ,

Komentarai: (0)


Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

[gallery columns="1" ids="1214,1215,1216,1217,1218,1219,1220,1221,1222,1223,1224,1225,1226,1227,1228"]
plastines operacijos
Dauguma vyrų, kalbėdami apie savo sekso partneres, apibūdina jas labai tiesmukai arba „LENTA“ arba „GERA“. Kokia gi ta „GERA LOVOJ“ moteris, ...
Forbes neseniai patalpino daugiausiai metinio pelno gaunančių super modelių sąrašą. Visos merginos yra be galo gražios, negana to - jos SUPER ...
orgazmas
...

Video

Apklausa

KAIP MANOTE, KOKIO ILGIO YRA VIDUTINIS LIETUVIO PENIS EREKCIJOS METU?

Loading ... Loading ...

Gairės

Kategorijos