Nustatykite vyrų seksualumą pagal jų plaukuotumą

Nustatykite vyrų seksualumą pagal jų plaukuotumą

tumblr_nt1pikrxVk1s9j7tro1_1280

Kinų liaudies medicinos propaguotojai seniai išmoko nustatyti vyrų seksualines galimybes ir charakterį pagal jų plaukuotumą!

“Laukinis“ vyras

Turbūt lengviau būtų suskaičiuoti vietas, kur tokiems vyrams neauga plaukai. Kai kurių tiesiog apžėlęs visas kūnas: krūtinė, pilvas, rankos ir net nugara! Užtatt „laukinis“ vyras pasižymi stipria potencija. Tačiau norint, kad jis būtų geras meilužis, kuris žiūrėtų ne tik savo, bet ir partnerės norų, reikės įdėti nemažai pastangų. Paprastai „laukiniai“ nemėgsta preliudijos ir užmiega iš karto po intymaus suartėjimo.

“Аgentas 007“

Vyras, kurio itin gausiai plaukuota krūtinė ir praplikusi kakta pasižymi stipriu temperamentu ir ilgai neturi problemų su erekcija. Taip pat esant reikalui gali ilgai ir susilaikyti. Dar vienas gana svarbus „agento 007“ bruožas: partnerei vertėtų atkreipti dėmesį į jo mamą. Mat dėl griežto auklėjimo vaikystėje jis gali tapti paklusnus, todėl intymioje sferoje visą iniciatyvą gali perleisti į moters rankas.

“Karininkas“

Jo tankūs, net kiek garbanoti galvos plaukai, taip pat daug „augmenijos“ ir ant krūtinės bei rankų. Mėgsta nešioti ūsus. Tačiau tarp tokio tipo vyrų retai sutinkami, kurie myli tik vieną kartą gyvenime. Sekso kokybė – pakankamai gera, tačiau tikėtina, kad perkopęs keturiasdešimtmetį „karininkas“ gali pasigauti kurią nors lytinių ligų infekciją, o pasekmės – prostatito uždegimas. Todėl ilgainiui jo erekcija gali labai susilpnėti.

Nuplikęs

Tokio vyro kūnas – pakankamai plaukuotas, bet galva nuplikusi… Tačiau nereikėtų nusiminti, nes daugumai vyrų plaukai iškrenta dėl didelio kiekio vyriško hormono testosterono kraujyje. Užtat tie vyrai gali pasigirti gera potencija ir ilgai mylėtis. Dar senovės romėnai mėgino įteisinti Senate taip vadinamą „nuplikusių įstatymą“, draudžiantis nuplikusiems vyrams iki 30 metų būti senatoriais. Šio įstatymo šalininkai galvojo, kad tokių vyrų seksualiniai žygdarbiai atitrauks juos nuo valstybinių darbų.

“Berniukas“

Vyras jau subrendęs, o kūnas tarsi depiliuotas. Todėl pirmiausiai ir reikėtų išsiaiškinti, ar jis neturi plaukų iš prigimties, ar jie pašalinti epiliatoriumi. Jei plaukai silpnai auga nuo prigimties, tai reiškia, kad jo seksualinės galimybės labai abejotinos. O jei toks vyras naudojasi kosmetologo paslaugomis, tai gal jo erekcija ir nebloga, tačiau toks vyras yra užkietėjęs egoistas. Jei jis daugiausiai dėmesio skiria savo išvaizdai, vadinasi, ir lovoje jis galvoja tik apie save.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *