Neįtikėtini faktai apie vyro pasididžiavimą

Neįtikėtini faktai apie vyro pasididžiavimą

19-signs-you-need-more-hot-guys-in-your-life-2-6622-1472654975-1_dblbig

 

Vyriškasis organas manoma gali būti vienas iš geriausiai ištyrinėtų ir garsiausių organų planetoje. Jis įamžintas monumentuose, tautosakoje, senovės graikų statulose, piešiniuose ir net įspaustas Marso paviršiuje.

Nors informacijos apie penį žinome ir nemažai, bet šiandien pateiksiu kelis pašėlusius faktus, kuriuos retas kuris yra girdėjęs.

Vieno tyrimo rezultatais, kuriuose dalyvavo 1661 vyras nustatyta, kad vidutinis penio ilgis, ne erekcijos būsenoje yra apie 14cm. Tyrimo metu užfiksuota vyriškojo organo ilgių amplitudė nuo 4cm iki 26cm.

Pasirodo penio ilgis erekcijos metu priklauso nuo jos sužadinimo būdo. Fantazijų sukelta erekcija būna silpnesnė ir penis būna mažesnis, nei sekso, ar oralinių glamonių metu.

Vyrišką pasididžiavimą trumpina – RŪKYMAS. Rūkaliaus penis gali sutrumpėti iki 1cm, nes tabakas menkina kraujo pritekėjimą į akytkūnius.

Vieno tyrimo metu išsiaiškinta, kad varpos dydis moterims yra reikšmingas. Moterys, kurios patiria vaginalinį orgazmą teigia, kad jį lengviau pasiekti su partneriais, kurių organas yra ilgesnis. Nors nėra visiškai išsiaiškinta kodėl taip yra, manoma, kad ilgesnė varpa geriau stimuliuoja vaginą ir gimdos kaklelį.

Moterų nuomone, idealaus penio dydis varijuoja priklausomai nuo vyro ūgio, daugumai moterų patraukliau, kaip aukštaūgiai vyrukai turi didesnį organą.

Varpos anomalijos. Labai retai, bet pasitaiko, jog vyras gimsta su dviem peniais. Pasaulyje yra 5-6 mln tokių vyrų. Šis sutrikimas vadinamas – difalija. Deja, tai nereiškia, kad suteiks vyrui dvigubai malonumo ir smagumo, nes labai retai kada abu organai funkcionuoja vienodai gerai. Difaliją turintys vyrai dažnai turi ir kitų genitalijų anomalijų, kurios reikalauja chirurginės intervencijos.

Kitas vyriškojo organo sutrikimas – priapizmas. Tai nuolatinė erekcija, kuri trunka ilgiau nei 4 valandas. Dažniausiai šios penio anomalijos priežastis yra kraujotakos sutrikimai, bet kartais pasitaiko leukemija ir anemija sergantiems vyrams. Šis sutrikimas gydomas medikamentais, kurie sutraukia varpos raumenis.

Ištirta, kad žmonijos evoliucijoje penis buvo gąsdinantis organas. Vienu periodu vyro varpa turėjo dyglius primenančių ataugų. Tačiau šių dyglių protėviai neteko prieš 700 000 metų, dar prieš neandartaliečius ir Homo sapiens.

Mokslininkai lyg šiol negali paaiškinti dyglių ant penio paskirties. Bet manoma, kad jie suteikė geriau išnaudoti greitas sueitis, neva tai pagreitindavo erekciją. Dyglius primenančius falus turi itin vislių rūšių patinai, kaip pvz. katinai.

Kitas evoliucijos reliktas – penio kaulas. Ši kaulo struktūra likusi žmogbeždžionių lytinėje anatomijoje. Pas Homo sapiens penio kaulo kažkada nebeliko ir dabar organo standumas priklauso tik nuo kraujo pritekėjimo. Yra gyvūnų, kaip varpos kaulas yra kūno viduje ir išstumiamas, kaip reikalinga erekcija – sueities metu. Mokslininkams lyg šiol paslaptis, kodėl vyrai neteko penio kaulo.

Vyrai, turi pastovius seksualius santykius ar ne, bet jų peniai gyvena naktinį aktyvų seksualinį gyvenimą. Dauguma vyrų patiria 3-5 erekcijas per naktį. Tokios naktinės erekcijos palaiko gerą genitalijų „sportinę formą“.

Apyvarpė. Yra kultūrų, kuriose gimus vyriškos lyties naujagimiui yra atliekamas apipjaustymas. Dar motinos įsčiose apyvarpė vystosi iš tokių pat audinių, kaip ir sudarytas moters klitorio gobtuvėlis.

Apyvarpės vidinis sluoksnis sudarytas ir gleivingų membranų, kaip burnoje, ar akies voko vidinėje pusėje. Šios membranos drėkina.

Nėra būdo nustatyti kokio dydžio bus penis, kai sustandės. Bet jau nutįsęs organas ramybės būsenoje byloja apie savo neeilinį dydį susijaudinus ir patyrus erekciją.

 

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *