Moterims: iššifruokite savo seksualines fantazijas

Moterims: iššifruokite savo seksualines fantazijas

maxresdefault

Tikriausiai kiekviena moteris puikiai žino kas yra seksualinės fantazijos. Pasak seksologų, jos aplanko dažną moterį, jų baimintis nereikia, tačiau praverstų jas tinkamai „iššifruoti“.

Seksas su nepažįstamu žmogumi
Tokios fantazijos dažniausiai aplanko tas moteris, kurioms gyvenime trūksta romantikos be pasekmių. Su nepažįstamuoju pasimylėti, pasak seksologų, dažnai svajoje moterys, kurios mylėdamosi su savo vyru negali atsipalaiduoti.

Seksas su moterimi
Seksologai įsitikinę, kad apie intymų artumą su tos pačios lyties atstove fantazuojančiai moteriai, sekso su partneriu metu labiausiai trūksta ilgų glamonių ir švelnumo.

Seksas viešoje vietoje
Greičiausiai tokia fantazija liudija apie tai, kad jos „šeimininkei“ trūksta aplinkinių dėmesio. Moteris, kuri fantazuoja, kad viešoje vietoje užsiima seksu, nepasitiki savimi, jos savivertė itin prasta.

Seksas per prievartą
Realybėje tokios moterys, pasak seksologų, nori, kad jų partneriai intymių santykių metu būtų aktyvesni ir ryžtingesni, gal net grubesni.

Seksas su vyru tarnu
Moteris, kuri fantazijose nori dominuoti prieš vyrą, realiame gyvenime nemoka apginti savo nuomonės. Jos partneris greičiausiai yra reiklus, neleidžianti pasireikšti moters iniciatyvai.

Grupinis seksas
Panašios fantazijos aplanko tas moteris, kurioms jų gyvenimas (ne tik lytinis) atrodo nuobodus.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.