Milda Bartašiūnaitė LNK šokių projekte “Kviečiu šokti” ieškos meilužio (1)

milda bartasiunaiteSekso reikalų ekspertė, žurnalistė Milda Bartašiūnaitė nevaržomas aistras žada kelti ant “Kviečiu šokti” parketo LNK studijoje.

“Dalyvauju šokių projekte, kad galėčiau įsitaisyti legalų meilužį. Kad vyras ramia širdimi išlydėtų į šokius ir su šypsena pasitiktų”, – kvatojasi Milda. Atvirais rašiniais sekso klausimais išgarsėjusi moteris tvirtina, kad po aštuonerių metų santuokos jai prireikė šviežio kraujo.

“Esu jauna moteris, o mano vyras dešimčia metų už mane vyresnis. Šokių partneris, priešingai, dešimt metų jaunesnis”, – aiškino Milda, LNK projekte dalyvausianti su profesionaliu šokėju Andriumi Jaracku.

Per mėnesį, repetuodama šokių žingsnelius, Milda jau atsikratė penkių kilogramų ir pastebimai atjaunėjo.

“Dekoltuotos suknelės vėl grįžo į mano garderobą, o pardavėjos po dešimties metų vėl į mane kreipiasi “panele”. Jaučiuosi vėl jauna, vėl skraidau. Skraidau ir tiesiogine, ir perkeltine prasme, nes mano partneris stiprus ir jaunas, todėl lengvai mane pakelia. O vyrui kiloti mane sunku, nes turi stuburo išvaržą”.

Milda tvirtina, kad su savo jaunuoju partneriu sekso temomis nekalba. “O kam žodžiai? Šokis yra mylėjimasis vertikalioje padėtyje. Mums nereikia žodžių”, – svajingai kalbėjo moteris.

Milda negalėjo išskirti, kuris šokis jai seksualiausias. “Visi šokiai seksualūs. Seksualu yra šokių aikštelėje varvantis prakaitas”.

Gairės: , , , , , , ,

Komentarai: (1)

  1. Bridget says:

    HejKan inget annat e4n he5lla med dig.Kul med din frf6kuvf6s i AoT.Alltid lika fina att komma dit. Skulle pe5 pressvisning de4r igmoorn men jag var ju uppe ff6rra veckan man kan ju inte vara med pe5 allt liksom.Allt gottAnnika


UŽDUOK KLAUSIMĄ SPECIALISTUI

Apklausa

KAIP MANOTE, KOKIO ILGIO YRA VIDUTINIS LIETUVIO PENIS EREKCIJOS METU?

  • KAIP VIDUTINIO EUROPIEČIO - APIE 15 CM. (63%, 3,028 Balsavo)
  • KAIP AFRIKIEČIŲ - APIE 18 CM. (17%, 802 Balsavo)
  • KAIP RUSŲ - APIE 13 CM. (15%, 706 Balsavo)
  • VIENI MAŽIAUSIŲ PASAULYJE - KOKIE 10 CM. (5%, 255 Balsavo)

Viso balsų: 4,791

Loading ... Loading ...

Gairės