Milda Bartašiūnaitė LNK šokių projekte „Kviečiu šokti“ ieškos meilužio

Milda Bartašiūnaitė LNK šokių projekte „Kviečiu šokti“ ieškos meilužio

milda bartasiunaiteSekso reikalų ekspertė, žurnalistė Milda Bartašiūnaitė nevaržomas aistras žada kelti ant „Kviečiu šokti“ parketo LNK studijoje.

„Dalyvauju šokių projekte, kad galėčiau įsitaisyti legalų meilužį. Kad vyras ramia širdimi išlydėtų į šokius ir su šypsena pasitiktų“, – kvatojasi Milda. Atvirais rašiniais sekso klausimais išgarsėjusi moteris tvirtina, kad po aštuonerių metų santuokos jai prireikė šviežio kraujo.

„Esu jauna moteris, o mano vyras dešimčia metų už mane vyresnis. Šokių partneris, priešingai, dešimt metų jaunesnis“, – aiškino Milda, LNK projekte dalyvausianti su profesionaliu šokėju Andriumi Jaracku.

Per mėnesį, repetuodama šokių žingsnelius, Milda jau atsikratė penkių kilogramų ir pastebimai atjaunėjo.

„Dekoltuotos suknelės vėl grįžo į mano garderobą, o pardavėjos po dešimties metų vėl į mane kreipiasi „panele“. Jaučiuosi vėl jauna, vėl skraidau. Skraidau ir tiesiogine, ir perkeltine prasme, nes mano partneris stiprus ir jaunas, todėl lengvai mane pakelia. O vyrui kiloti mane sunku, nes turi stuburo išvaržą“.

Milda tvirtina, kad su savo jaunuoju partneriu sekso temomis nekalba. „O kam žodžiai? Šokis yra mylėjimasis vertikalioje padėtyje. Mums nereikia žodžių“, – svajingai kalbėjo moteris.

Milda negalėjo išskirti, kuris šokis jai seksualiausias. „Visi šokiai seksualūs. Seksualu yra šokių aikštelėje varvantis prakaitas“.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *