Merginos, pristatome: „Orgazmo Mygtuką“!

Merginos, pristatome: „Orgazmo Mygtuką“!

Pasiruoškite: Viskas ką žinojote apie G-tašką ar klitorio stimuliaciją nublanks prieš tai, ką sužinosite dabar. Pasirodo, kad orgazmą galima pasiekti be tiesioginio sąlyčio su klitoriumi – yra kitos kelios jautrios vietelės Jūsų kūne, sako Babeland sekso prekių parduotuvės įkūrėja Claire Cavanah. Ir šią vietą mes mėgstame vadinti „Orgazmo mygtuku“.
Taip, mielieji skeptikai, tai TIKRA! Akupresūros ir Kinų Medicinos kalboje tai vadinama: Energijos Jūra. Ši vietelė randasi per tris pirštus žemiau bambos. O jei tiksliau, štai čia:

1456945434-screen-shot-2016-03-02-at-20312-pm

Pasak akupresūros ekspertų, stipriai spaudant šią vietą pirštais dvi ar tris minutes ir susikoncentruojant ties kvėpavimu, ilgainiui bus išlaisvinta susikaupusi energija, kuri dėl streso ar kitų emocinių traumų buvo „užsandėliuota“. Kai ši „užsikimšusi“ energija pagaliau išsilaisvina, kraujas ima kaip reikiant tekėti į Jūsų genitalijas, kartais tai vyksta taip intensyviai, kad yra pasiekiamas orgazmas.
Dažnai praktikuojant tikrai įmanoma išmokti išlaisvinti užsiblokavusią energiją, pagerinti kraujotaką ir galiausiai pasiekti nepakartojamą orgazmą – sako acupressure.com direktorius ir „Akupresūra įsimylėjusiems“ knygos autorius, Michael Reed Gach. Kinų medicinos ekspertas Daniel Reid rekomenduoja tai daryti su savo antrąja puse. Pagal Daoistų sveikatos filosofijas, tai leidžia jums abiems sugerti vienas kito seksualinę energiją, dėl ko seksas gali būti dar aistringesnis.
Nenorime sakyti, kad šis būdas taps vyro pakaitalas ir, kad tai veiks kiekvieną kartą kai tai darysite – jei taip ištikro būtų, greitai visos taptume atsiskyrėlėmis. Tačiau pabandyti tikrai verta.
Taip pat norime Jus įspėti: nors „Orgazmo mygtukas“ puikiai veikia norint patirti orgazmą, tačiau šis Energijos Jūros taškas taipogi sumažina vidurių pūtimą ir užkietėjimą. Taigi, todėl jį dar galime vadinti „Tuštinimosi mygtuku“. Trumpai tariant, prieš pradedant šiuos žaidimus, patariame užsukti pas nykštukus – atsarga gėdos nedaro :)

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *