Merginos pasakojimas: koks jausmas mylėtis su vyru, turinčiu mažą penį?

mitos-dan-fakta-soal-berhubungan-badan

Su Mindaugu susipažinome bare. Iš tiesų jis buvo barmenas viename bare, mūsų kaimynystėje, prieš daugelį metų. O kadangi šiuo metu išgyvenau sunkų laikotarpį savo gyvenime, jo charizma iš karto mane patraukė.
Tuo metu pas mane griuvo santykiai su mano pirmąja meile, o tiksliau aš bandžiau tuos santykius pabaigti. Ir Mindaugas buvo visiška priešingybė mano pirmajai meilei, tai atrodė puikus būdas pradėti judėti į priekį.
Mindaugas ištiesų nebuvo patrauklus, bent jau ne tradicine prasme. Jis nebuvo itin protingas ar įdomus, o jo didelis ego jam buvo tiesiog per didelis, žinant koks jis yra vidutinybė.
Bet kaip jau minėjau, tuo metu aš buvau labai vieniša ir visiškai beviltiškoje situacijoje. Taigi, po kelių vakarų banalaus plepėjimo ir vyno pertekliaus aš jį atsitempiau namo.
Tai prasidėjo labai lėtai. Mes sėdėjome ant sofos, kalbėjomės ir apsimetinėjome, kad klausomės vienas kito, būtent tą kartą, kai aš jį atsivedžiau namo tik dėl vienos priežasties – sekso.
Žinant tai, kad netrukus turėjo grįžti mano kambariokai, mes nuo sofos nuėjome į miegamąjį. Aš išjungiau šviesas, tačiau kambary nebuvo visiškai tamsu dėl už lango esančio miesto apšvietimo. Tuomet mes abu lėtai nuslinkome į lovą. Mes nesibučiavome vienodu ritmu, jo liežuvis buvo pernelyg landus, kas mane labai erzino. Po didelių pastangų ieškant aukso viduriuko besibučiuojant aš pasidaviau ir nusprendžiau viską pagreitinti pamalonindama jį ranka…dėl ko labiausiai ir likau suglumusi.
„Kas gi čia dedasi?“ – pagalvojau.
Aš kažką tikrai jaučiau savo rankoje. Turiu omeny, kažką tikrai turėjau savo delne, kas buvo falo formos, tačiau atsižvelgiant į tai kiek aš galėjau to daikto apimti, mano smegeninė „neišnešė“.
Aš pradėjau jį masturbuoti, kas man pasirodė labai sunku dėl tokio trumpo koto, todėl nusprendžiau jį labiau patyrinėti. Aš pasitraukiau žemyn, ištraukiau ranką iš jo šortų ir juos numoviau tam, kad atidžiau pažiūrėčiau kas gi ten yra.
Ten, priešais mane stūksojo mažiausias penis kokį kada nors mačiau per visą savo gyvenimą.
Taip, mano kambaryje buvo ganėtinai tamsu, bet aš galėjau pamatyti pakankamai, kad aiktelėčiau ir AIKTELĖJAU. Kaip suprasti? Vyras 1.80m ugio, su didelėmis rankomis. Kaip taip gali būti?
Jo varpa buvo ne didesnė nei vytinta delikatesinė dešrelė arba maža morkytė iš šaldytų daržovių pakelio. Arba apimties kaip mano du nykščiai, o ilgio – kaip vienas nykštys. Mano nykščiai maži.
Mes pradėjome mylėtis ir aš nejaučiau….na, visiškai nieko. Aš jaučiau spaudimą sau tarp kojų, greičiausiai jo klubų svorį prie savo klubų, bet viduje nieko nebuvo – jokios trinties, jokio įkišimo-ištraukimo jausmo, jokio gilaus kutenimo, kurį galima pajusti kai penis viduje – žodžiu nieko.
Vėliau (iš didelio nuobodulio) pasistengiau sužinoti ar jis bent jau supranta, kad jo penis yra išties mažas. Jis tai neigė, ir sakė: „Kaip taip gali būti? Tikrai ne“.
Nepaisant jo mažutėlio pimpaliuko, Mindaugas man suteikė nepakartojamą oralinį. Tai buvo tikriausiai pats geriausias oralinis kokį kažkada turėjau, aš tai prisimindavau net kelis mėnesius po viso to.
Mes tikrai mylėjomės padorų skaičių kartų per mūsų šešių mėnesių pasimatymų laikotarpį, tačiau niekad nebuvau patenkinta. Ir aš daugiau nei porą kartų Mindaugo paklausiau „ar jis jau viduje?“. Ir paklausiau tikrai neįžeidžiančiais tikslai, o todėl, kad aš nuoširdžiai ir tikrai nežinojau ar jis viduje ar ne.
Aš niekada taip ir nesužinojau ar tai buvo kokia medicininė būklė ar tiesiog nepasisekė gyvenime, nes mes niekada apie tai detaliai nediskutavome. Bet aš už tai žinau, kad iš visų mano buvusių vyrų šio vyro penis buvo ne tik, kad mažas, bet GRĖSMINGAI mažas.
Visa tai pasakoju tikrai ne iš blogosios valios prieš jį, bet iš savo klaikios padėties. Jeigu aš jo negalėjau jausti savyje, tai kaip jis galėjo jaustis esantis mano viduje? Aš visada troškau jo to paklausti, bet neišdrįsau.
Galiausiai aš vėl pradėjau miegoti su savo pirmąja meile, nes aš buvau nepasotinama, o Mindaugas persikėlė gyventi su kažkokia kita moterimi. Nesvarbu kur jis dabar bebūtų, aš esu tikra, kad jis savo moterį tenkina liežuviu, nes… na, jis neturi kito pasirinkimo.
Aš niekad nebuvau iš tų moterų, kurioms reikėtų didelio penio, tačiau po viso to aš supratau ką kitą. Pasakysiu Samantos Džouns žodžiais iš „Sekso ir miesto“: „Ką galiu pasakyti? Man reikia didelio pimpalo.“

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Gairės: , , , , , , ,

Komentarai: (0)


Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

  Atrodo gan keistas klausimas, tiesa? Bet jau ne kartą visi esame girdėję iš pačių medikų, kad 2 kartai sekso per savaitę ...
Būkime atviri, bet vyrai patenkinti savo moteris oraliniu būdu – nelabai moka. Ir ne todėl, kad niekada nemėgino, o apskritai, tai ...
  Daugelis vyrukų net nenutuokia, ar jų meilės įrankis mažas ar didelis ir kokie apskritai būna vyrų peniai. Daugelis mokslinių tyrimų rodo, ...
  Artėjantis pavasaris, tai gamtos nubudimo ir atsinaujinimo metas. Mums taip pat norisi tokiu laiku atšviežinti nusistovėjusius santykius ar net užmegzti naujus.  Šv. ...
  Dažnai vyras, kuris nori sekso, bet negali - vadinamas impotentu. Bet kaip pavadinti vyrą, kuris gali, bet va nenori? Aseksualu. Dažniausia užklausa ...
  Vyriškasis organas manoma gali būti vienas iš geriausiai ištyrinėtų ir garsiausių organų planetoje. Jis įamžintas monumentuose, tautosakoje, senovės graikų statulose, piešiniuose ...
  Ekspertų teigimu, mūsų organizmas yra užprogramuotas atsibusti išmiegojus maždaug 7-8 valandas. Tiems žmonėms, kurie keliasi tarp 5.22 ir 7.22, nepriklausomai nuo ...
  Dažnai laikomasi klaidingos nuomonės, jog moterys, kitaip nei vyrai, gali puikiai apsieiti ir be sekso ir, kad joms jo reikia žymiai ...

Video

Apklausa

KAIP MANOTE, KOKIO ILGIO YRA VIDUTINIS LIETUVIO PENIS EREKCIJOS METU?

Loading ... Loading ...

Gairės

Kategorijos