Mergina nuobodžiauja lovoje? Gal todėl, kad darote tai…

Mergina nuobodžiauja lovoje? Gal todėl, kad darote tai…

Daugelį vyrų kankina klausimas, kaip būti puikiu meilužiu. Atsakymas į šį klausimą yra kur kas paprastesnis nei manote – tiesiog reikia galvoti ne tik apie save.

Visos moterys yra skirtingos, bet yra keletas bendrų dalykų, kurių lovoje turėtumėte vengti.

  1. Nepamirškite, kad jūsų pasididžiavimas nėra vienintelis dalykas, kuriuo turėtumėte naudotis lovoje. Atminkite, kad geras seksas bus tik tuomet, jei dalyvaus visas kūnas. Žaidimams lovoje išnaudokite visas galūnes ir jūsų mergina bus tikrai patenkinta.
  2. Nebūkite nuspėjamas. Jei viskas vyksta visada taip pat, jūsų seksualinis gyvenimas gali tapti labai monotoniškas ir nuobodus. Aistra paprastai užlieja tuomet, kai nežinote, ko tikėtis. Merginoms tai patinka. Nebijokite išnaudoti naujų dalykų ir jais mėgautis.
  3. Pasirūpinkite, kad jai būtų patogu. Išbandyti naujas pozas yra puiku, tačiau tai darydami atkreipkite dėmesį, kaip jaučiasi jūsų partnerė. Ne visos merginos turi lankstų kūną ir gali be problemų atlikti tam tikrus judesius. Jei jai nėra patogu, daug šansų, kad jai nepatiks tai, ką darote.
  4. Sulaukite jos leidimo. Taip, jūs vyras, ir turite rodyti iniciatyvą bei kontroliuoti situaciją lovoje. Tačiau, patikėkite, jei elgsitės per daug agresyviai, jūsų partnerei tai tikrai nepatiks. Todėl geriausia, jei pradėdamas ką nors daryti sulauktumėte jos leidimo. Jis, žinoma, nebūtinai turi būti pasakytas žodžiais.
  5. Nedėkokite po sekso. Pasakykite, kad ji buvo nuostabi, nepakartojama, bet jokių „ačiū“ po sekso…

 

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *