Meilė ir seksas Šv. Valentino dieną

Meilė ir seksas Šv. Valentino dieną

valentines-day-masquerade

 

Artėjantis pavasaris, tai gamtos nubudimo ir atsinaujinimo metas. Mums taip pat norisi tokiu laiku atšviežinti nusistovėjusius santykius ar net užmegzti naujus.

 Šv. Valentino diena yra labai reikalinga įsimylėjėliams, ar tiems, kurie dar tik svajoja apie antrą pusę. Bruzdantys hormonai pradeda reikalauti žmogaus –  romantiškiems ryšiams. Paskutinis žiemos mėnesio vidurys, tai tarsi ne tik ateinančio pavasario, bet ir ateinančios naujos meilės preliudija. O tiems kurie jau turi savo meilę – pats laikas atnaujinti, pakaitinti ir pakurstyti ją.

 Pradedantiesiems

Dauguma, pačioje santykių pradžioje yra ypač visko besigėdijančios ir besivaržančios natūros. Tiek vaikinai, tiek merginos. Apsiriboja Valentino dienos atributika: žvakelėmis, vazelėmis širdelės formos, atvirukais ir panašiai, nes jų manymu, taip galima visai nekaltai išreikšti savo jausmus, naujam meilės objektui.

Bet tai – vaikų darbas. Nes su tomis smulkmenėlėmis, galima lygiai taip pat prieiti prie patinkančio žmogaus ir jį pakviesti praleisti laiką kartu. Nueiti į kavinę, ar kokį klubo vakarėlį.

Prieš kiek laiko pradėjusiems

Smagu, jei jau susitikinėjate su savo simpatija ir raizgote meilės tinklus. Bet jei vis dar nesuspėjote pačiupinėti savo susižavėjimo objekto, ar paragauti pirmojo bučinio – Šv. Valentino diena tam kaip tik.

Tai puiki proga praleisti laiką kartu, intymioje aplinkoje, pasikviesti į savo namus, arba nuvykti kartu į viešbutį. Dauguma moterų šią dieną, ypač santykių pradžioje, tikisi būti romantiškai nustebintomis. Jei pasistengsite dėl jų, jos tikrai Jums atsidėkos savo švelnumu ir artumu. Ir jei jūsų santykiai dar nėra pasiekę intymumo zonos, Valentino diena tam labai tinkama.. Moteris laikys tai ypatinga proga ir ypatingu seksu.

Patyrusiems

Jei seniai susitikinėjate ar jau gyvenate kartu ir jūsų aistra prigesus, norisi naujų potyrių – galima pasinaudoti Šv. Valentino diena. Vienas iš pavydžių, apsilankyti kokiame seksualiame renginyje. Labai didelė tikimybė, kad atšviežintume savo jausmus ir suteiktumėte jaudinančių akimirkų ir emocijų.

Juk čia pat šventė ir ne šiaip sau kokia, o visų įsimylėjėlių diena. Nustebinkite savo mylimąjį romantišku seksu, tokiu kaip „pirmą kartą“. Tik be jokių romantiškų vakarienių, o tik vien geras, karštas ir aistringas seksas.

Pabandykite prisidegti žvakių, pasileisti Jums abiems patinkančią muziką, o dar daugiau įdomumo suteiktų, jei pasiimtumėte lapelių ir abu ant jų surašytumėte savo seksualinius norus ir fantazijas. Partneris, paėmęs ir perskaitęs turės vykdyti ko jūs trokštate.. Jaudina, tiesa?

Taip pat nedera pamiršti, kad rankos, akys ir lūpos – kažkada jus darė laimingiausius pasaulyje. Tad skirkite daugiau laiko glamonėms, bučiniams, komplimentams.

 

Būkite mylimi, mylėkite patys ir mylėkitės. Ir niekada neatsisakykite savo asmeninės laimės  – nors ji ir trumpalaikė.

 

 

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *