Masturbacija – saugiausia sekso forma? Jos privalumai

mutual-masturbation

 

Masturbacija ir savęs patenkinimas padeda žymiai geriau pažinti savo kūną, suprasti kas labiausiai jaudina. Bet ar normalu tokį savęs patenkinimą tęsti, kaip turi sekso partnerį ir aktyvų lytinį gyvenimą? Labai ilgą laiką masturbacija buvo laikoma psichikos sutrikimu, jam gydyti buvo taikomos žiaurios priemonės ir metodai. Todėl nestebina, kad žmonės ir šiais laikais gėdinasi ir nutyli apie savo masturbaciją, nors žino, kad mokėjimas patenkinti save, gali padėti labiau džiaugtis geresniu savo seksualiniu gyvenimu ir, kad  masturbaciją galima įtraukti į žaidimus dviese ir taip suteikti vienas kitam daaar daugiau malonumo.

 

Moterų ir vyrų masturbacija skiriasi dėl anatominių skirtumų. Vyrai dažniausiai masturbuojasi laikydami savo varpą ir atlikdami judesius aukštyn žemyn. Susijaudinus, greitis ir spaudimas tampa smarkesnis, intensyvesnis, kol vyras patiria orgazmą ir ejakuliuoja. Moterų masturbacijos rūšių, vedančių iki aukščiausio pasitenkinimo yra daugiau. Viena iš jų – klitorio stimuliacija. Kaip pirštu, vibratoriumi, ar kokiu kitu švelniu daiktu stimuliuojamas klitoris. Kitas būdas – makšties sienelių stimuliacija, kaip į makštį kišami pirštai, ar sekso žaislai.  Taip pat yra moterų, kurios geba orgazmą patirti vien nuo krūtų stimuliacijos. Paskutinė, bet tikrai neprasčiausia moterų masturbacijos forma, tai ritmiškas šlaunų suspaudimas.

Moterys ir vyrai gali masturbuotis skirtingomis pozomis. Yra vyrų, kuriems patinka masturbuotis stimuliuojant savo penį tarp minkštų pagalvių ar patalynės. Kai kurios moterys mėgsta masturbuotis plačiai išskėstomis kojomis, o kai kurios didesnį malonumą patiria suglaudusios kojas.

Tikrų tikriausias mitas, kad savęs tenkinimas neigiamai veikia poros seksualinius santykius, ar kad prisideda prie jų atšalimo. Seksologų nuomone, masturbacija kaip tik sustiprina žmogaus seksualumą, padeda labiau pažinti savo kūną ir suprasti kaip jis reaguoja į atitinkamą stimuliaciją. Vyrams masturbacija su laiku padeda kontroliuoti sėklos įšsiveržimą ir palengvinti, ar net išspręsti priešlaikinės ejakuliacijos problemas. Moterys užsiimdamos masturbacija gali išmokti patirti orgazmą sekso metu.

 

Priežastys, kodėl vyrams naudinga masturbuotis:

Prostatos liauka tampa atsparesnė infekcijoms;

Gerina visą imuninės sistemos veiklą;

Pagerina prostatos būklę;

Padeda išspręsti priešlaikinės ejakuliacijos problemą.

 

Priežastys, kodėl moterims naudinga masturbuotis:

Mažina tikimybę susirgti grybelinėmis infekcijomis;

Malšina seksualinę įtampą prieš mėnesines. Taip pat gali palengvinti su menstruacijomis susijusius simptomus, kaip pilvo spazmai;

Suaktyvina kraujotaką dubens srityje, todėl palengvina skausmingas mėnesines, malšina pilvo, nugaros skausmus.

 

Kiti masturbacijos privalumai:

Malšina stresą;

Puiki priemonė žmonėms, kurie dėl kokių nors priežasčių turi susilaikyti nuo lytinių santykių;

Padeda įveikti nemigą;

Sumažina seksualinę įtampą;

Saugiausia sekso rūšis, kurios metu neįmanoma užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis ir pastoti;

Puiki išeitis toms poroms, kurių seksualinis pajėgumas ir aktyvumas nėra vienodas;

Padeda nuo nemigos;

Gerina medžiagų apykaitą ir skatina laimės hormonų išsiskyrimą, kurie malšina stresą ir skausmą.

 

Abipusė masturbacija tinka žmonėms, kurie dar nepasirengę kitokiems seksualiniams santykiams. Taip pat tinka poroms, pagyvinti savo seksualinį gyvenimą. Moterys besimylint gali masturbuotis tuo pačiu metu, stimuliuoti klitorį ir taip padėti sau patirti orgazmą. Taip pat poros gali masturbuoti vienas kitą, arba masturbuotis vienas priešais kitą. Toks stebėjimas labai jaudina.

 

Sigmundo Freudo, psichoanalizės pradininko žodžiais: „ Vienintelis dalykas, dėl kurio masturbacija gali kelti gėdą – tai nemokėjimas to daryti“. Šių dienų nuomone masturbacija – sveiko, suaugusio žmogaus elgesys. Masturbacija išmoko ne tik sau pačiam suteikt didelį malonumą, bet ir savo partneriui. Taip pat išmokus save patenkinti galima išspręsti nemažai problemų lovoje su savo sekso partneriu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Gairės: , , ,

Komentarai: (0)


Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

[gallery columns="1" ids="1214,1215,1216,1217,1218,1219,1220,1221,1222,1223,1224,1225,1226,1227,1228"]
plastines operacijos
Dauguma vyrų, kalbėdami apie savo sekso partneres, apibūdina jas labai tiesmukai arba „LENTA“ arba „GERA“. Kokia gi ta „GERA LOVOJ“ moteris, ...
Forbes neseniai patalpino daugiausiai metinio pelno gaunančių super modelių sąrašą. Visos merginos yra be galo gražios, negana to - jos SUPER ...
orgazmas
...

Video

Apklausa

KAIP MANOTE, KOKIO ILGIO YRA VIDUTINIS LIETUVIO PENIS EREKCIJOS METU?

Loading ... Loading ...

Gairės

Kategorijos