Kvifingas, kas tai?

Kvifingas, kas tai?

0011627613Angliškas žodis „queefing“ lietuviško atitikmens kaip ir neturi. Na, bent jau nevulgaraus, literatūrinio atitikmens. Bet šį reiškinį puikiai žino dauguma seksualiai aktyvių žmonių. Kvifingas – tai reiškinys, kai iš makšties su garsu išeina oras, patekęs ten ypač aistringo sekso metu.

Visi esame susidūrę su šiuo reiškiniu, kuris kartais tikrai tampa komiškomis situacijomis. Ypač tiems, kurie tik pradeda lytinius santykius ir realiai dar nesupranta kas atsitiko. Tada žinoma labai susigėstame ir pradedame stresuoti ir panikuoti, tik laikui bėgant ir turint daugiau sekso, patirties ir įgūdžių, suprantame kas vis dėlto tai yra. O tai tiesiog oras. Šmaikščiai apibūdinant, tai galima būtų pavadinti „vaginos uraganu“.  Oras, išeinantis iš makšties, į ją patenka ne iš organizmo, o išoriniu keliu – tiesiog įstumiamas sueities metu ar, retesniais atvejais, kitos fizinės veiklos metu. Atgal jis išstumiamas nevalingu raumenų susitraukimu. Jei ne tas trikdantis ir gan juokingas garsas, jis būtų apskritai nepastebimas. Dažnai tai ženklas, kad seksas tapo tikrai karštas ir aistringas, nes taip atsitinka nuo beveik pilnai ištrauktos varpos ir staigaus jos „sugrūdimo“ atgal į makštį. Tai kontrolės praradimo ženklas. Daugumai moterų, tas garsas labai nepatinka ir jas labai tai trikdo, bet tiesiog taip jau atsitinka. Jei matote, kad jūsų partnerė sutriko, būtinai ją nuraminkite, ypač jei pastebite, kad ji nesupranta kas vyksta, gal jūs toks pirmasis aistringas partneris ir ji dar nėra to patyrusi.

Kvifingas yra visiškai nekenksmingas ir natūralus reiškinys, kurio tikrai nederėtų gėdytis. Net gydytojai atsisako tirti šį reiškinį ir mano, kad jam visiškai nereikalingas mokslinis tyrimas, o viskas ir taip, elementariai paaiškinama. Bet jeigu jūs vis dėl to norėtumėte to išvengti, jums nemalonu ir manote, kad tai gali sugadinti visą romantiką, yra keletas taisyklių, kaip galite to išvengti.

  • Tinkamiausia misionieriaus poza ir raitelės, tada tikrai sunku bus to oro „pripompuoti“ į makštį. Ypač venkite šuniuko pozos ir kitų, kur moteris guli užvertusi kojas aukštyn. Apskritai didesnė tikimybė tada, kaip vyras atlieka frikcijas, moteriai judant, tikimybė mažesnė.

 

  • Jei keičiatės pozomis, pavyzdžiui iš raitelės į kokią kitą, partneris gali įkišti pirštus į makštį, tai leis kiek subtiliau išeiti orui ir nesukelti tokių keistų garsų.

 

  • Vykstant lėtesniam ir švelnesniam seksui, ne su tokiais smarkiais ir greitais judesiais,  yra žymiai mažesnė tikimybė įstumti oro.

 

  • Partneris turėtu judėti judesiais ne pirmyn-atgal, o daugiau sukamaisiais judesiais, tada taip pat mažesnė tikimybė, kad jūsų partnerei bus sukeltas kvifingas.

 

Tikrai to nereiktų gėdintis, tai tik reiškia, kad jūsų meilės aktas tikrai aistringas ir „smarkus“. Žinoma, tas nejaukumo jausmas jaučiamas dažniausiai tik moterims, vyrai iš vis to nesureikšmina. Todėl atsipalaiduokite ir mėgaukitės seksu, o ne klausykite pašalinių garsų. Bet vis dėl to, jei jums tai trukdo, visada galite mylėtis įsijungę muziką.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *