Kvailiausi tyrimai apie seksą ir santykius

santykiai

Kartais mokslininkai atlieka tikrai keistų tyrimų. Ar žinojote, kad sperma mažina depresiją? O kad gražios moterys pavojingos vyrų sveikatai? Jūsų dėmesiui – kvailiausi tyrimai apie seksą ir santykius.

Tyrimas: Sperma mažina depresiją. Tyrimai atskleidė, kad laimingesnės yra tos studentiško amžiaus moterys, kurios propaguoja nesaugų seksą.

Kodėl tai kvaila: Ši studija iš esmės įrodo tik tai, kad seksas daro žmogų laimingesnį. Ar jums tai buvo paslaptis? Žinoma, kad ne!

Tyrimas: Bendraudami su moterimis vyrai kvailėja. Šią studiją atliko Nijmegeno Radboud universitetas (Nyderlandai). Mokslininkai nustatė, kad pabendravę su silpnosios lyties atstovėmis vyrai sunkiau atlieka kognityvines užduotis.

Kodėl tai kvaila: ar tikrai reikia atlikti mokslinius tyrimus tam, kad išsiaiškintum, jog grazioso moterys blaško vyrų dėmesį. Be to, ar mokslininkai neturėjo sunkumų užsfiksuoti rezultatus, kai pries juos tiriami vyrai bendravo su dailiomis silpnosios lyties atstovėmis. Galbūt jos blaškė ir tyrėjų dėmesį?

Tyrimas: Patrauklūs vyrai turi ilgus bevardžius pirštus. Kad vyro bevardžio piršto ilgis yra susijęs su patrauklumu, nustatė Ženevos universiteto mokslininkai (Šveicarija).

Kodėl tai kvaila: Ar vyras patrauklus, kur kas greičiau pastebėsi pažvelgusi jam į veidą, o ne į bevardį pirštą.

Tyrimas: Gražios moterys gali būti pavojingos vyro sveikatai. Ispanijos Valensijos universiteto mokslininkai nustatė, kad kontaktas su patrauklia moterimi vyrui gali sukelti didelį stresą, o tai pavojinga sveikatai. Tyrimo metu 84 studentų grupė turėjo išspręsti Sudoku galvosūkį, kai po kambarį vaikščiojo labai patraukli moteris. Kai kurie vyrai patyrė tokį stresą, kokį patiria žmogus, iškritęs iš lėktuvo.

Kodėl tai kvaila: Kokie vyrukai dalyvavo tyrime, jei jie negalėjo išspręsti paprasčiausio Sudoku, kai patraukli moteris sėdėjo priešais juos?

Tyrimas: Moterys nepagalvojusios įsivelia į romantiškus santykius. Virdžinijos universiteto (JAV) mokslininkai nustatė, kad socialiniame tinkle „Facebook“ moterys atkreipdavo dėmesį į tuos vyrus, kurie parodė jomis susidomėjimą.

Kodėl tai kvaila: Ar tikrai reikia atlikti tyrimą, kad išsiaiškintum, kad jei nori užkariauti kito žmogaus širdį, turi parodyti jam dėmesį. Juk tai ir taip visi žino!

Tyrimas: Ištekėjusių moterų gyvenimas kur kas nuobodesnis nei vienišų.

Kodėl tai kvaila: Taip, santuoka yra šiek tiek nuobodi, o gyvenimas kartu, kai gyveni jau dešimtmetį ar ilgiau, yra monotoniškas. Ar reikia sugaišti daug laiko ir išleisti daug pinigų tyrimams, kad tai išsiaiškintum?

Tyrimas: Gražios moterys tuokiasi su negražiais vyrais. Žurnalas „Šeimos psichologija“ išspausdino studiją, kurioje teigiama, kad santuoka būna laimingesnė, jei vyras yra mažiau patrauklus už moterį.

Kodėl tai kvaila: Panašūs tyrimai neturi prasmės, nes labai sunku prognozuoti, ką įsimylėsi.

Gairės: , , , , , ,

Komentarai: (0)


Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Jei manote, kad makšties grybelis yra vienintelis dalykas, dėl kurio verta nerimauti lovoje, klystate. Iš tiesų yra daugybė seksualinių fobijų (erotofobijų). ...
Neseniai atliktas tyrimas atskleidė, kad kai kuriose šalyse gyvenantys vyrai gali pasigirti kur kas solidesniu vyrišku pasididžiavimu nei kitose. Italai? Kanadiečiai? ...
Skamba neįtikėtinai? Na, galbūt. Tačiau prostitutėmis dirbusios septyniasdešimtmetės tikina, kad jos tikrai savo „karjeros“ laiku permiegojo su 355 tūkstančiais vyrų. Identiškos ...
masturbuotis Kadaise buvo laikai (beje, ne taip jau seniai), kai pornografijos pramonės dar paprasčiausiai nebuvo arba ji buvo ne visiems prieinama. Nejaugi ...
Įvairiausi tyrimai sekso klausimais gali padėti pagerinti seksualinį gyvenimą. Tačiau kartais pasitaiko labai kvailų sekso tyrimų. Vienas iš tokių tyrimų parodė, kad ...
erotiniai sapnai Visi žmonės kartais sapnuoja sapnus, po kurių pabunda suprakaitavę ir jaučiasi taip, tarsi visai nemiegojo. Vienintelis būdas jų nesapnuoti yra suprasti, ...
Ar norėtumėte apsilankyti seksualiausiuose ir intymiausiuose pasaulyje restoranuose? Ar pagalvojote apie geriausius striptizo klubus? Klystate, kalbame visai ne apie juos. Kalbame ...
Pateikiame labiausiai paplitusių mitų apie gėjų seksą sąrašą. Nejaugi vis dar jais tikite? MITAS: Kiekvienas vyras pasirenka, ar jam būti gėjumi. FAKTAS: Karolinskos ...

Video

Gairės

Kategorijos