Kunilingas: kaip patenkinti ją liežuviu

Kunilingas: kaip patenkinti ją liežuviu

Nors vyrai dažniausiai įsivaizduoja esantys idealūs meilužiai, iš tiesų nedaugelis moterų galėtų pasigirti besimėgaujančios joms atliekamu kunilingu. Tačiau visko išmokstama… žinoma, jei tik stengiamasi ir nuoširdžiai norima.

Pagrindinė problema slypi tame, kad retas vyras žino kaip klitorius ir zona aplink jį reaguoja į stimuliavimą liežuviu, todėl daro daugybę klaidų: stengiasi lyžtelėti taip švelniai ir atsargiai, kad mergina vos jaučia prisilietimus, arba atvirkščiai – sumąsto krimstelėti. Kad suprastum, ką ir kaip reikia daryti, visų pirma turėtum ištyrinėti savo merginos kūną. Taip jau yra, kad daugumos merginų klitoriaus viršūnėlė yra tokia jautri, kad nors kiek stipresnis prisilietimas gali būti ne tai kad nemalonus, bet netgi labai skausmingas. Taigi prieš imdamasis žygdarbių pamėgink švelniai jį pakutenti. Jei mergina iškart pradės muistytis, turėk omenyje, kad ši zona – neliečiama ir turėtum susikoncentruoti į zoną aplink klitorių arba klitoriaus šonus.

Atsargiai ir labai švelniai liežuvio viduriniąja dalimi lyžtelėk aplink klitorių, kad toje vietelėje būtų pakankamai drėgna. Vėliau tą patį padaryk pačiu liežuvio galiuku (lietimas liežuvio galiuku suteiks kur kas gilesnių įspūdžių, todėl labiau tiks tuomet, kai mergina jau bus susijaudinusi).

Nepamiršk ir mažųjų lūpų, kurios yra taip pat labai jautrios prisilietimams. Turėtum žinoti ir tai, kad kuo labiau moteris susijaudinusi, tuo labiau išsiplečia jos erogeninių zonų laukas, todėl nesusikoncentruok vien ties klitoriumi. Rankomis glostyk jos vidinę šlaunų pusę ir ypatingai krūtinę.

Kuo labiau ji jaudinsis, tuo greitesnio tempo reikės. Artėjant link orgazmo labai svarbu susikoncentruoti į tą patį tempą ir nenukrypti nuo vienos vietos, prie kitos, antraip susijaudinimas gali nuslopti. Tiesa, ši taisyklė negalioja kunilingo pradžioje, kai mergina nėra pakankamai susijaudinusi. Jei pradžioje  nuolatos laižysi tik klitorių, gali sukelti diskomfortą, todėl retkarčiais leisk jam kelias sekundes „atsikvėpti“.

Yra dar vienas kunilingo būdas, vadinamas “Veneros drugeliu”. Veneros drugelis – tai sugebėjimas savo moteriai suteikti pasikartojančių orgazmų laviną.

  • Praskleiskite lytines lūpas ir pilnai atidenkite klitorį. Stimuliuokite jį liežuviu trumpais lyžtelėjimais, kol jūsų mergina tikrai susijaudins. Nepamirškite, kad ne visoms moterims patinka tiesioginis klitoriaus stimuliavimas.
  • Susikoncentruokite į vaginos stimuliaciją, švelniais liežuvio judesiais judėdami link savo tikslo ir atitrūkdami nuo klitoriaus.
  • Vėl grįžkite prie klitoriaus naudodami trumpų ir ilgų lyžtelėjimų metodą.
  • Panaudokite savo du pirštus, į viršų atsuktu delnu ir įsiskverbkite jais į mylimosios vidų. Jūsų tikslas yra stimuliuoti G-tašką ant vidinės viršutinės vaginos sienelės. Jis nėra labai giliai, 5 cm ar mažiau. Dabar, švelniai baksnokite arba glostykite G-tašką, tuo pat metu laižydami klitorį.

 

Patikėkite, stimuliuojant klitorių ir G-tašką, orgazmas bus tikrai nepakartojamas ir nepamirštamas. Dar vienas būdas paįvairinti šias glamones, stimuliuoti merginos išangę. Tiesa, tai patinka tikrai ne visoms, todėl prieš bandant, geriau atsiklauskite.

 

 

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Viena mintis apie “Kunilingas: kaip patenkinti ją liežuviu

  1. mane irgi… o taip. mane ai stipriai jaudina, vercia stovet kuola..

  2. Kaip prisiprasyti vaikino kad jis tai padarytu? Nes jam tai labai nepriimtina.Ar mna jau susitaikyti su tuo kad to nepatirsiu? :/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *