Koks penio ilgis – svarbu tik patiems vyrams

Koks penio ilgis – svarbu tik patiems vyrams

these-photos-of-hot-men-and-cats-will-make-you-fe-2-1080-1441740665-5_dblbig

 

Daugelis vyrukų net nenutuokia, ar jų meilės įrankis mažas ar didelis ir kokie apskritai būna vyrų peniai. Daugelis mokslinių tyrimų rodo, kad vyrai dažniausiai mano, jog jų organas yra mažesnis, nei vidutinis. Keista, ar ne? Taigi, vieno projekto pagalba, pagal pateiktus duomenis aptarsime, koks visgi turi būti tas vyriškasis organas ir ar jo dydis kažką lemia.

Kiekvienas vyras yra unikalus ir jo pasididžiavimo dydis taip pat unikalus. Vienų peniai ploni ir ilgi, kitų – trumpi dručkiai, o kai kurių, pasak moterų, laimingųjų – dideli. Tad kaip sužinoti, kokią vietą užimi Tu?

 Vidutinis ilgis

Geriausias variantas tai sužinoti, paimti, išsimatuoti ir palyginti su neseniai atliktų tyrimų rezultatais:

Penio ilgis erekcijos metu: vidutinis ilgis nuo galiuko iki pat koto pradžios – 14.7cm

Penio maksimali apimtis: Susijaudinus pamatuoti apimtį, prie pagrindo. Vidutinė apimtis – 12,7cm. O skersmuo – 4cm.

Penio ilgis ramybės būsenoje – 8,7cm

 

Ar dydis svarbu?

Tai vienas iš dažniausiai pasikartojančių klausimų visame pasaulyje. Vyrai nuolatos susirūpinę dėl savo koto ir visada pergyvena, jog jis galbūt per mažas ir ne toks, kokio reikia, kad teiktų didžiausia malonumą. O tokie pergyvenimai yra beprasmiški, nes penio ilgis neturi visiškai jokios reikšmės. Vyriško organo dydis tampa svarbiu vyrui tik tada, jei pats vyras kala sau į galvą ir būna apsėstas minčių, jog jo organo dydis yra labai svarbus aspektas jo gyvenime. Jei partnerė trokšta didelio penio – tai jos problema, o ne jos partnerio. O jeigu vyras jaučia, kad jo kotas turi būti didesnis – tai jau jo susirūpinimas ir problema. Bet faktas tas, kad vyriškojo pasididžiavimo dydis nėra svarbus, net jei kalba eina apie moterims suteikiamą fizinį malonumą.

Dažna moterų nuomonė, kad vyrai yra tiesiog pamišę dėl savo organo dydžio. Bet jie net nepamąsto, kad vidutinė moters vagina yra apie 13cm gylio ir net mažesnis, nei vidutinis kotas, gali kuo puikiausiai patenkinti ir pamaloninti moterį. Tad vyrams patartina liautis nerimauti dėl savo dydžio ir susikoncentruoti į savo veiksmus, judesius, ritmą. Daugumos moterų nuomone, kad jas patenkinti, tikrai nepakanka vien penio dydžio. Todėl vertėtų vyrukams daugiau dėmesio skirti technikai.

Visi žinome tą posakį, jog svarbu SMŪGIS, o ne ūgis. Tad penio dydis nelemia praktiškai nieko, nes daugumai dailiosios lyties atstovių patinka gera technika. I kaip vyras moka naudotis savo „įrankiu“, o ne didelis kotas. Tad reikėtų pagaliau suprasti, kad penio ilgis svarbu tik patiems vyrams. Patartina nustoti galvoti apie tai ir geriau tobulinti žinias apie „lovos kovos menus“!

 

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *