Kokiu paros laiku geriausia užsiimti seksu?

Kokiu paros laiku geriausia užsiimti seksu?

Hot-couple-romance-time-best-scene-wallpapers

 

Ekspertų teigimu, mūsų organizmas yra užprogramuotas atsibusti išmiegojus maždaug 7-8 valandas. Tiems žmonėms, kurie keliasi tarp 5.22 ir 7.22, nepriklausomai nuo to, kada jie nuėjo miegoti,  kraujyje yra padidėjusi norma streso hormono –  kartizolio. Tuo metu taip pat įvyksta daugiau širdies priepuolių.

Geriausias laikas mylėtis nustatytas 7.30. Todėl, kad šiuo laiku žmogaus organizme vyksta adrenalino ir lytinių hormonų sprogimas. Italijos mokslininkų tyrimai įrodė, jog šiuo metu patiriama daugiau orgazmų ir poros dažniau pastoja.

Pusryčiams geriausias metas yra maždaug praėjus valandai nuo pabudimo. Tinkamiausias laikas 8.10. Australų mokslininkų teigimu valandos puikiai užtenka sužadinti apetitui. Žmonių, kurie valgo tik prabudę ir mažiau nei po valandos nuo pabudimo – organizmas dar nėra pasiruošęs normaliam virškinimui ir visų medžiagų įsisavinimui.

Visas didžiausias problemas patartina spręsti maždaug 9 valandą ryto. Nes tokiu metu žmogus turi daugiausiai energijos, taip pat ir didžiausią kiekį cukraus ir kortizolio hormono kraujyje.

10.30 – puikus laikas užkandžiauti, nes energijos lygis po truputi ima mažėti. Užkandžiams labiausiai tinka vaisiai.

Pietų metui idealiausias laikas yra 13.30.  Šiuo laiku virškinimo sistema visu pajėgumu. Tai padės puikiai suvirškinti maistą ir jo nepadauginti, nepersivalgyti, nes cukraus kiekis kraujyje tebėra aukštas.

14.15 – puikus metas atsikvėpti nuo darbų ir prasibudinti. Išgerti puodelį arbatos, ar kavos, nes pradeda mažėti energijos atsargos ir pradedamas jausti mieguistumas.

16.00 – metas užkandžiui, pastiprinti jėgoms. Labiausiai tinka salotos.

17.00 – tinkamiausias metas sportui, nes reakcijos ir koordinacijos lygis aukščiausias.

19.00 – galima išgerti taurę vyno, nes organizmo procesai ima lėtėti ir alkoholis į kraują patenka kiek lėčiau.

19.30 – puikus metas vakarienei. Tik reikia nepadauginti angliavandenių, kurie didina cukraus kiekį kraujyje. Vakarienei patartina rinktis baltyminį maistą ir daržoves.

22.00 – šilta vonia nuteiks raminančiai, atpalaiduojančiai ir padės organizmui pasiruošti miegui.

Gultis į lovą geriausias laikas apie 23.00, nes organizme pradeda kristi streso hormonų lygis ir išsiskiria melatoninas – miego hormonas.

Tai visgi, ar mylėtis prieš miegą? Čia jau priklauso nuo abiejų partnerių ir jų seksualinio temperamento. Jei abu partneriai to nori, tai visada UŽ. Tik geriau tokius meilės vakarus palikti savaitgaliui, kad galima būtų gerai išsimiegoti, po audringo ir aistringo sekso.

 

 

 

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *